Új hozzászólás Aktív témák

  • hunmarkov

    csendes tag

    válasz asthma #39021 üzenetére

    Full ugyanez volt nekem pár napja, azóta szenvedek minden problémával.. egyik este filmeztem, kikapcsoltam, reggel már nem tudtam bekapcsolni.. szétszedtem, összeraktam, nem volt jó, minden alkatrész 1 hónapos. Egyik hardverapros srác írt egy kis tutorialt, full darabokra szétszedtem az asztalra kirakva az alaplapot, újrapasztáztam, csavarhúzval indítva/tesztelve stb. (egy porszem nincs az egészen pedig), aztán elindult. Egy új ramot vettem pénteken, de után működött rendesen vele szombat estig, vasárnap reggelre lett ez. bios reset is volt. (ssd, hdd is 100%)

    Kékhalálokat ad random, új rendszer felraktam, játszottam a ram slotokkal is. (igen, két full ugyanolyan ram, próbáltam oc nélkül is, támogatja az alaplap stb.)

    Most visszaraktam az új ramot, 2. slotba (2.-ba és 4.-be vannak)
    Régi ram eddig a 4. slotba ment, a 3. slotba nem is megy, lefagy, a 4.-be elvileg nem fagy, most a 4. slot régi mellé beraktam az új ramot a 2. slotba, fagy.

    Váltakozik most ez:
    - x perc múlva teljes gép kifagyás. Win megbízhatóságba csak annyit ír, hogy váratlan gép leállás
    - x játék bezáródik magától (crash report), pubg-nél, hots-nál és roe-nál is tesztelve.

    Type: EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION
    Error: Write address 0x00000000
    Address: 00455FCB

    Hőmérsékletek végig rendben, proci és vga is 55 fok körül terhelés alatt, nincs oc-zva egyik se.

    Kérdés:
    Azt viszont néztem az új ramon, hogy van a tetején egy kis piros jelölés? Az nem jelenthet valamit, hogy hibás vagy bármi? A másik (régi) ramon ott egy fekete jelölés van.

    Alaplap: Asrock Z370 Pro4
    Proci: 8600k stock
    RAM: G.skill aegis 8gb ddr4 3000mhz
    Táp: FSP Hyper 600W M
    VGA: 1070 Ti asus cerberus

    [ Szerkesztve ]

    Weboldal készítés: https://zeusweb.hu

Új hozzászólás Aktív témák