Új hozzászólás Aktív témák

  • yagami01

    aktív tag

    Új, szintén pár mp-es gameplay:
    [link]

    Aranylemezen a játék.

    Új polygon interjú Riley Cooper-el:
    [link]
    Igazából az interjúben a zsarukon van a hangsúly, sok új nincs benne. De jó olvasni, hogy tisztában vannak vele, hogy szerettük az MW-s rendőrakadályokat ( pl. a fánk ), az UG hangulatot stb. és ezt szeretnék ötvözni. Akadályok nélkül, ami ha ennyire élvezett Riley nem is tudom miért nem építették bele.

    Viszont itt most megtörtént a felismerés :D Ben nem tudom miről beszél, amikor azt mondja, hogy azért nem hozzák vissza Razor-t, mert nem szeretnének hátrafele nézni csak előre. Ez szerintem már önmagában hülyeség, a történetet folytatni simán lehet és ha van eszük és ötletük a kivitelezéssel sem kellene, hogy baj legyen. Szóval ezzel az állításával alapjába véve nem értek egyet, de lássuk csak...
    - 2015-ös rész az UG-ra hasonlított leginkább, ez most is elhangzik az interjúban. Konkrét dolgokat hoztak vissza UG-ból.
    - Visszahozták az élőszereplős átvezetőket, még ha nem is lettek a legjobbak.
    - Visszahozták a testreszabást.
    - Visszahozták a BMW-t.
    - Visszahozták Razor kocsiját, volta Eddie küldetések.
    - Még pár régi zenét is visszahoztak később...
    - Payback-ben volt Cross Easter Egg és megint visszahozták a BMW-t
    - Most pedig a rendőr üldözéseknél a Most Wantedet vették alapul
    - A város hangulata UG, Carbon
    - De egyébként is sok minden visszakacsint a Heat-nél... úton lévő ProStreet korona stb...

    Ezek után hogyan lehet azt mondani, hogy nem tekintenek vissza... dehogy nem. És ezzel nem is lenne baj.

Új hozzászólás Aktív témák