Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #39851264

    törölt tag

    válasz 313313 #22884 üzenetére

    "Most az a tényállás, ha az óra 2.8.0-ás címében 10kWh-nál több van, jegyzőkönyv. Ha 0-10kWh van benne, az a tesztüzembe belefér."


    Oktalan MARHASÁG!!!! ez a tényállás agyatlan irodisták által kiatalálva.

    Naposabb időben egy 8-10-12 kWp rendszer már.
    Már simán beletol 10 kWh-t amíg a programozás/beállítás/bemutatás zajlik.
    A nagyobbak pláne...
    ,a kkor

    HA már korlát kell, akkor talán az inverter kW x 10 kWh egy ésszerű korlát lehetne.
    (ami nagyjából egy napi termelés és egy nap elég a próbaüzemi dolgokhoz)

  • Andras6800

    senior tag

    válasz 313313 #22884 üzenetére

    Sziasztok,

    Cserélve lett az inverterem egy 1 fázisú 4 kW-osról 3 fázisú 7 kW-osra.
    Kész van minden, csere óta nincs bekapcsolva a rendszer, nehogy itt szerződésszegés esete álljon fenn.
    Hétfőn voltam szerződést is kötni EON-nál, szóval az is megvan, de a hálózatos úriembereknek eltart kedd délutánig ameddig ideérnek.

    Mivel nehezen viselem a tökölést, szerintetek mennyire minősül ez így büntetendőnek ha bekapcsolom most már a rendszert?

    Termelés természetesen van benne több min 10 kWh, elvégre bővítés és ment a napelem már

    Az órán ugye alapból nem látszik, hogy 3 fázison vagy 1 fázison megy-e a betáplálás, de az online EONos távleolvasás portálon sem. Persze az óra követi, így ha nagyon akarják kiolvasható.

    Mivel papír szerint már le vagyok fedve, csak átvéve sincs, nem tudom mennyire bajos ha elindítom a rendszert. 3 fázisú okos-mérő megvan már előző rendszer óta, így ha ki is jönnek, csak fotóznak.

    A békéért harcolni olyan, mint a szüzességért dugni!

Új hozzászólás Aktív témák