Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyGun

    őstag

    válasz Something_ #3339 üzenetére

    Komolyan mondom egyedi azonosító nélkül nem engedném a bringásokat közútra...
    Nem kell rendszám de a bukót tegyék kötelezővé meg azt hogy vmi rendszámhoz hasonló mellényt vegyen felülre a hátára mondjuk a zöld mellényre, anélkül nem mehet főútvonalra, valami kell mert ezek a suttyók jobbról előznek piroson mennek át, zebrán tekernek át ezerrel, járdáról fel le...kibassza a kezét körülnézés nélkül és vágódik be középre kanyarodni...debillek

    Múltkor kielőztem egy bicajost az M5 kivezetőn a szervízúton, elöttem dobozos, 2 utcával lejebb kanyarodik jobbra, ahogy én is mennék arra, index ki, dobozos félig megállt a kanyarba 15-20 mp-re, nem tudom mi volt lehet rossz utcába kanyarodott be és tanácstalankodott egy picit, segge kilógott még félig, én így el se tudtam kezdeni kanyarodni de kb 1-2 méterre álldogáltam a seggétől indexelve, arra leszek figyelmes hogy a jobbomon ahol KB 1,5 méter hely volt a padkáig a bringás elvágódik...nem tünt fel neki hogy kanyarodunk vagy nem tudom, valszeg akkorát fékezett hogy előrefelé leesett a bicajról, ha nem esik el kb beleszáll a dobozos seggébe...álltam ott és néztem a szánalmas formát drága bringa bicajos cucc meg minden, nem tudom mire számított az idióta...

    [ Szerkesztve ]

    "Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Új hozzászólás Aktív témák