Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz vaksi8 #20821 üzenetére

    Igazából a legtöbb bolt forgalmazza több gyártó termékét, tehát jó minőségtől a
    gagyiig mindent megtalálsz: a választás rajtad áll ill. a pénztárcád függvénye.:D

    Amik hirtelen eszembe jutnak (többször vásároltam már náluk):
    CityBike (huszi.gyb ajánlásával)
    Motorline (Óbuda, Kék Hold mellett)
    SPD (AndrewTdi ajánlásával)
    Scooter Tuning (Sracing, Gazdagrét)
    Scooter Shop (Budaörs)
    Oem-Parts (kicsit drága, de minden van, ha győzöd kivárni a szállítást)
    ----
    Dr. Pulley shop (német)

    Vannak dolgok, amiken nem spórolnék, mert csak bosszankodás lesz a vége, s
    ha újra meg kell bontani miatta a gépet (és ezt szervizben csinálják, jó pénzért!)
    máris több lesz a végösszeg, mint amit az alkatrészen spóroltál... pl. ilyen lehet
    az RMS görgő, ami olcsó, de gyorsan szarrákopik.:DDD De persze a jóval drágább
    Malossi görgő is hasonló bicikli, az is szeret kevés kilométeren kockásodni...:(
    Szerk: görgőből nekem a Dr. Pulley-féle csúszó-görgő a kedvenc: legjobb tuning.
    Igaz, most J.Costát használok, szóval éppen nincs bent egyik Pulley szett sem.

    Ahogy korábban már javasolták, szíjból Mitsuboshi, Dayco stb. ajánlottak.:R
    Malossi sem rossz, de a kevlárral lehetnek gondok.:DDD Olvastam Index fórumon,
    hogy javasoltak már szervizeket is. Én egy szíjcserére nem vinném szervizbe...
    De csak azért mondom ezt, mert minden van hozzá otthon, s már rutinszerűen
    szedem szét a hajtást a Madisonon. Aminek több alkatrésze is éppen "an400".

    És ha már gumi, akkor Kék Hold. Korrektek, jól dolgoznak. Kisebb szervizeket
    is megcsinálnak persze, de ha gumizni kell, akkor én biztosan oda viszem...:K

    Szerk: valamit elcsesztem a linkeléssel.:Y De azért a RIOS motor sincs topon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák