Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz campers #10522 üzenetére

    Na, a linkelt alkatrészeknek viszont érdemes utánanézni máshol (bár írtad, hogy bontott alkatrészekből már megoldottad), mert amúgy tök jó az a bolt (robbantott ábrák, rendelhető gyári alkatrészek: igen, már ennyiből is felismerem, fut ott egy 75K-s rendelésem jelenleg is gyári kuplung pl.), de ahol nagyon el vannak szállva az árak (bizonyos alkatrészeknél feltétlenül), azt nem érdemes ott megvenni.:R Akartam amúgy írni, hogy veled még nem történt semmi, biztos nem szeretnél ilyesmi infografikán szerepelni a topikösszefoglalóban, de most, hogy ezt leírtad, immáron hivatalosan is üdv a klubban: ON-ba tettem a HSZ-ed, abszolút ON-topik.:))

    Ui: látom a kis képen, hogy nagyon sötét lett a háttér miatt (ezt korábban már jeleztétek), szóval ma, ha minden jól megy, újra lefotózom a gépet valami jobb háttérrel, és újra meghirdetem.:) A fenti kép NEM minősül hirdetésnek, csak illusztráció, hogy milyen lehetne a topik összefoglaló, ha megírjátok nekem az adatokat, és küldtök mellé valami jó képet a vasról... Szerk: már ha van rá igény.:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák