Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz kcsa #10560 üzenetére

    a tapasztalatok összessége a mérvadó
    Persze-persze, nyilván igazad van.:D Kopott minden, de gyári kulcs van, az mi?
    Szerintem sem normális, aki elhagyja a gépjármű pótkulcsát. De pláne nem az,
    ha utána nyugodtan alszik, hogy mondjuk valaki megtalálta, és mindig ugyanott
    szokott parkolni, egyszer esetleg nyoma vész a motorkának. De nekem pl., így,
    hogy "sosenem volt", nem okozott álmatlan éjszakákat: eszembe sem jutott.:N
    Szerintem a leghasznosabb akkor lenne, ha véletlen bezártad a csomagtartóba:
    ha ilyen történik, el tudom képzelni, s ahhoz nem kell fakocka-pásztornak lenni.

    Ui: és az is vicces volt, hogy nem hiszi el a csávó, hogy ez így volt... Basszus,
    második motornak vettem, nem életem nagy befektetése volt. A legkevesebbet
    erre kellett költeni! De "tudnék "rálocsolni pénzt... minek, ha jó az "első" motor!
    (Megjegyzem, utólag teljesen tisztában vagyok vele, hogy a 180-as Maját anno
    nem szabadott volna megvenni. A Madisonnal kapcsolatban is "elgondolkodok",
    pláne, ha megnézem, hogy lassan 1,5M Ft lesz a teljes birtoklási költsége...:DDD)

    De legalább most már egy JÓ motor, ami az én ízlésemnek megfelel, most már
    tényleg esztétikai hibákkal, műszakilag rendben van: fogyi is barátságosabbnak
    kezd kinézni (még nincs tartalékon, de 160 km!), hogy egy picit szegényítettem
    az alapjárati keveréken: a kipu vége sem kormos, gáz nélkül pöcc-röff, szvsz jó!
    (Nehéz megmondani, hogy mi lenne a "jó vétel". Főleg, ha semmit sem tudsz a
    motor előéletéről, csak "következtetéseket" tudsz levonni: vagy igaz, vagy nem.)

    Utólag persze könnyű qrvaokosnak lenni, azt aláírom. Egy valami viszont biztos,
    amíg valaki az árkategória aljából válogat, nagyobb eséllyel fog bontószökevényt
    venni, ráadásul ha pénze sincs sosem, felújításokat sem tudja megfinanszírozni,
    s ebből lesznek az igazán lepusztult 10+ tulajdonossal rendelkező "roncsok".:O
    Den ezt nagyon jól megfogalmazta egy korábbi HSZ-ében... Azért költünk páran
    borzalmasan sokat ezekre az "öreg vacakokra", mert szeretnénk életben tartani
    őket, és nem továbbpasszolni az első (zsebbenyúlósabb) hibánál, elleplezve azt.

    Mosquito34: megnézted, hogy kb. mindenkinek 10+ éves a gépe? Hánynak van
    pótkulcs parája, és ezek közül hány immos? Szerintem üres halmaz a metszet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák