Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sulep

    senior tag

    Sziasztok!

    ''2006. szeptember 20-tól érvényes árak.
    „Vodafone L2 Systems Kft. Tagi tarifa”
    Szolgáltatások megnevezése bruttó ár
    Belépési díj (Ft/egyszeri) nincs
    Előfizetési díj (Ft/hó) 100%-a lebeszélhető* 798 Ft
    Csoporton belüli hívások (Ft/hó)-kötelező opció** 480Ft
    Csoporton belüli hívások minden időben 0 Ft
    Vezetékes opció (Ft/hó)-kötelező opció** 600 Ft
    SMS 30 db-kötelező opció** 360 Ft
    SMS 100 db-opcionális*** 1200 Ft
    Havi előfizetés összesen 2238 Ft
    Alaphívási díj (Ft/perc)
    saját hálózatba csúcsidőben 19,20 Ft
    saját hálózatba csúcsidőn kívül és hétvégén 14,40 Ft
    más mobilhálózatba csúcsidőben 24,00 Ft
    más mobilhálózatba csúcsidőn kívül és hétvégén 19,20 Ft
    minden vezetékes körzet minden időben 9,60 Ft
    Hangposta hívás (Ft/perc) 12,00 Ft
    Szöveges üzenetek SMS (Ft/db) 19,80 Ft
    Egyéb információk:
    A fenti árak az ÁFA-t tartalmazzák.
    *A havidíj 100 %-a belföldi beszédforgalomra fordítható!
    A hívások 60 másodpercenként kerülnek számlázásra.
    A szöveges üzenetek fogadása ingyenes.
    A csúcsidő a hétfőtől péntekig, naponta 08.00-20.00-ig terjedő időszak.
    Csúcsidőn kívüli minden egyéb időszak.
    GPRS INTERNET, WAP, Nemzetközi hívásdíjak árazása az aktuális ÁSZF szerint történik.
    **Az opciók választása kötelező, az egymás közötti ingyenesség a csoporthoz tartozó előfizetések között érvényes.
    *** Az SMS 100 opció egyénileg igényelhető a 1270-es számon. Az SMS opciók havonta csak egy alkalommal rendelhetők (akár együtt is), a következő hónapra nem átvihetők!
    Új előfizetésre vehető igénybe, MAKASZ kártyával.
    Összesen 4 db előfizetést lehet vásárolni magánszemélyként.
    Vállalt szerződéses időszak, sim kártyához nincsen, csak készülék vásárlása esetén van.
    Amennyiben csak SIM kártyát szeretne vásárolni az előfizető, 3 hónap múlva Márkaüzleteink egyikében vásárolhat új készüléket, és ekkor írja alá a 2 éves hűségnyilatkozatot.
    Lehet kérni: GPRS,MMS szolgáltatást, a nemzetközi hívások díjai megtalálhatók Vodafone honlapján.
    A 20-as, 30-as számok áthordozhatók.
    A csúcsidő: hétfőtől péntekig, 08.00-20.00-ig terjedő időszak
    ''

    Ti is úgy értelmezitek ezt, hogy ha megkötöm ez ta szerződést akkor ingyen hívhatok vodafonos számot és vezetékest? vagy csak én vagyok hülye az értelmezéséhgez.

  • sulep

    senior tag

    válasz Viktor0610 #1725 üzenetére

    Szia!

    De milyen egymás közötti beszélgetés? Ha én csak 1 szerződést kötök akkor kivel beszélnék? Mert az más ha 2 szerződést kötök akkor értem. Ezért gondoltam azt hogy ingyenes Voda és vezetékes hálózatba a hívás.

    Ezt a szerződést még nem kötöttem meg. :) De annyira titkos, hogy Voda ügyfélszolgálat nemhajlandó addig tájékoztatást adni míg alá nem írom. :)) Szóval nevetséges. Amíg meg nemértem addig nemírok alá semmit. :))

  • sulep

    senior tag

    Sziasztok!

    Most jár le az előfizetésem és szeretném meghosszabbítani de gy, hogy készüléket is veéék. Ebben az esetben a számom megváltozik? Vennem kell új simkártyát?

  • sulep

    senior tag

    válasz Viktor0610 #1791 üzenetére

    KÖszi

    Amúgy így is örülhet mert 2 előfizetést újítok meg. Habár nemtuom melyik telót vegyem még. Nokia 6070, SonyEricsson K310i, Sharp gx17, vagy Motorola V3, Sagem My 400y. Ezek közül melyik a legjobb 2??

  • sulep

    senior tag

    válasz Viktor0610 #1793 üzenetére

    Köszi!

    Nemtudod véletlenül, hogy a Nokia 6070-nek milyen az FM rádiója? pl vonat vagy buszozás közben nem szaggat, lehet akkor is hazsnálni? Illve hogy a kijelzőn a karakterek mennyire picik?

  • sulep

    senior tag

    Sziasztok!

    Ez a hír pontosan mit jelent?

    ''2007. február 2-től olcsóbban mobilozhatunk!

    A T-Mobile-nak a hálózatába irányuló vezetékes és mobil hívások végződtetési díját a jelenlegi átlagosan 27,17 Ft/percről 23,17 Ft/percre, a Pannonnak percenként 29,44 Ft-ról 24,44 Ft-ra, a Vodafone-nak pedig 32,61 Ft/percről 26,16 Ft/percre kell csökkentenie, jelentette be az NHH.

    Az NHH a következő három évre szóló határozatával kiszámíthatóvá és átláthatóvá teszi a piaci folyamatokat, és fokozatosan megszünteti a jelentős piaci erejű szolgáltatók által alkalmazott díjak közötti különbséget, mondta Pataki Dániel, az NHH elnöke. Mint mondta, az NHH folytatja a végződtetési díjak 2005-ben megkezdett következetes csökkentését és ezzel teret ad a vezetékes- és mobiltelefon-szolgáltatás fogyasztói árának további mérséklődéséhez.
    Az NHH Tanácsa október elején tette közzé határozatát, amelyben kimondta, hogy 2009 január elsejére három lépésben mindhárom magyarországi mobilszolgáltató hálózatában költségalapú szintre kell csökkenteni a szolgáltatók közötti elszámolás alapját jelentő nagykereskedelmi végződtetési díjat.
    A végződtetési díjak 2007. február 2-án, majd ezt követően 2008. és 2009. január elsején csökkennek. Az NHH Tanácsa által megállapított költségalapú díj alapján a Magyar Telekom/T-Mobile-nak minden alkalommal 14,74 százalékkal, a Pannonnak 16,99 százalékkal, a Vodafone-nak pedig 19,77 százalékkal kell csökkentenie a hálózatában alkalmazott végződtetési díjat.

    [link]'' Ezen belül pedig a hazai híreknél van.

  • sulep

    senior tag


    Sziasztok!

    Február 1-től lesz új Vodafone készülék akció igaz? Esetleg itt van köztetek olyan ''bennfenktes'' aki tud már valamit, hogy mi várható olcsóbban mint eddig?

Új hozzászólás Aktív témák