Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave1984

    őstag

    válasz Daffni2 #39258 üzenetére

    Omsz flotta csomag
    Kezdjuk ott illedelmesen beszelek mindig.mondtam szeretnem red csomagom omsz flottara valtani,illetve reszletre keszuleket venni,plusz mobilnet csomagot kerni melle.olyan keszulekarakkal sokkoltak hogy vitamaxba olcsobban megkapom,finoman szovatettem,hogy fuggetlenul olcsobban megkapom erre ennyi volt a mondandoja flegman,hogy nem kotelezo naluk venni,elszamoltam 10ig ok na de hab a tortan 2gb net volt a legnagyobb valaszthato opcio omsz honlapjan 2500ft szerepelt,erre kiderult hogy csak akkor ha nem veszek keszuleket,mert ekkor havi figyelem 4500ft!!!!2giga net!Erre picit leesett az allam,megemlitettem hogy a Telenornal 3500ftert 5gigat kapok feltoltoskent.Erre kozolte akkor ellehet menni a Telenorhoz!Na itt begurultam majdnem elkertem a panaszkonyvet,de mondom nem szorakozok.Elkoszontem es uj elofizetest kotottem (szinten omsz flotta )a telenornal.
    Azt mar meg sem emlitettem a holgynek hogy semmit nem er a 48honapnyi elofizetesem 2 szammal.Mivel megsem emlitette gondolom nem.
    27.en tudom megszuntetni a vodas elofizum remelem a tulfizetesem visszakapom.a szar mobil vodafone app miatt 3szor vontak le 14500ftot.ugyfelszolga szerint penzt vissza nem utalnak majd a tovabbiakban a havidijakba beszamitjak!Holgynek hala nem lesz tobb havidijam,remelem 27en visszakapom a 30ezer ftom!

    [ Szerkesztve ]

    Nekem a tudat nem ad szabad utat

Új hozzászólás Aktív témák