Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzs12345

    csendes tag

    válasz bzs12345 #36674 üzenetére

    Nem most történt de ez is megtortent :) Amióta szabadon lehet reklámozni, még egyetlen televíziós hirdetést sem tiltottak be Magyarországon. Most a Telenor kérésére a bíróság betiltotta a Vodafone reklámját, amiben piros rallyautó száguld el kék és magenta versenytársai előtt. Amerikában ennél durvább reklámok is léteznek, nálunk a szabályozás abból indul ki, hogy nem értjük a fricskát. Sőt komolyan vesszük.

    [ Szerkesztve ]

  • eami

    addikt

    válasz bzs12345 #36674 üzenetére

    nem tudom mikori a szerződés és akkor hogy nézett ki az vodafone.hu, de ha most ránézek akkor bizony fő oldalon, lényegre törően meg van fogalmazva hogy milyen feltételek mellett lehet használni.

    "A Red EU Roaming kizárólag az utazási célra történő felhasználás szabályainak betartása mellett használható (utazási célú használat), azaz életvitelszerű magyarországi tartózkodás esetén, utazások során vehető igénybe, használata során a külföldi, magyarországi hívószámokra irányuló használat nem haladhatja meg a belföldi használat kettő havi átlagát, továbbá számlázási ciklusonként minimum egy hazai tranzakciót (pl. hívás, SMS stb.) kell indítani, illetve kezdeményezni a Szolgáltató belföldi hálózatáról. Nem rendeltetésszerű használat esetén, Vodafone fenntartja magának a jogot, hogy előzetes értesítést követően a Red EU Roaming szolgáltatást adott előfizetés tekintetében törölje."

    Szerintem ez elég világosan leírja.

    Egyébként kicsit viccesnek tartom, hogy ha valaki nem a javadra értelmezi azt ami feketén fehéren le van írva, akkor az már rögtön vodafone dolgozó. Zárójelben mondjuk megjegyezném, hogy amennyiben így lenne, akkor egy esetleges per kapcsán nem tudom mire számítasz miután publikusan közzétetted, hogy miként próbáltad kijátszani a rendszert egy illetéktelen személy által kötött szerződésessel kapcsolatban.

Új hozzászólás Aktív témák