Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KengelRoland

    aktív tag

    válasz #08205312 #48838 üzenetére

    Tényleg egy automatánál eltöltött 2 percet hasonlítasz össze egy munkahellyel, ahol 8 órát tölt az ember?

    Igen. Mert nekem nem csak a munkahelyemen jó, hanem az automatánál IS. Tehát mindenhol tudom használni, míg a vodát nem.

    Amúgy ez a gúnyolódás mire volt jó?

    Ez nem gúnyolódás volt, hanem lecke. A gúnyolódás az az volt, amit te csináltál "Mennék, de nem tudok". A lecke pedig arra irányult, hogy óvatosan nagyzoljunk. Hiszen a fórumtárs azt ecsetelte épp, hogy milyen béna a voda, amit meg is erősítek. Ugyanis a céges számom is vodás és csak a baj van vele.

    Te olyan önjelölt "megmondóember" vagy, ugye? Aki eldönti azt, hogy kinek mi a jó? Hogy a 110-115-ös dBm-el milyen élvezet neztezni. Hogy milyen jó az, amikor 4db 4G-s állomás között ugrál a telefon, hogy óránként többször levált 3G-re....

    Nem vagyok megmondó ember. Nem döntök el semmit. Nem fogtam fegyvert Rád, hogy köteles vagy Telekomot használni. Azt írtam, hogy nekem jobb. És kész. A mobilnetet pedig mobilnetre használom és tökéletes. Engem nem érdekel a decibel...

    Nos vegyük sorba:
    - a 9 Ft-os percdíj (amivel el lehet érni a mobilt használók 45%-át) kedvezőbb mint a 19 Ft
    - a kártya érvényességű adatjegy kedvezőbb mint a 30 napos
    - általánosságban az országos lefedettség is a magenta felé billen (pont hétvégén voltam olyan helyen, ahol elő kellett vennem a 30-as telefonom)

    Hát vegyük:

    - Felőlem 39 is lehet, akkor is kedvezőbben jövök ki mint a vodafone "fizess mint a katonatiszt, amit nem használsz el, visszalopjuk" csomagjaival
    - Nekem nem 30 napos van, hanem kártyaérvényességű. Pedig feltöltőkártyás vagyok. A Telekom szolgáltatásai mindig mérföldekkel előbb jártak mint a Voda. Pl mobiltárcát a voda csak előfizetésbe adta, a Telekom feltöltősöknek is. A Vodafone akkor adott 4G-t feltöltősre, mikor a Telekomnál már lecsengett az egész 4G mizéria, stb
    - Ennyi. Nincs mit ragozni tovább

    De:
    - ha otthon van digi-s netem
    - Budapesten kültéren mind a 3 szolgáltatót egyforma jól elérem
    Akkor:
    - adott, hogy a munkahelyemen eltöltött 8 óra a mérvadó számomra. És lehet, hogy mindenhol máshol jó a telekom, de itt nem az.

    Magánügy...

    [ Szerkesztve ]

    Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

Új hozzászólás Aktív témák