Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chuky666

    csendes tag

    Egy hete bementem az online fiókomba pár dologra ránézni. Ekkor láttam kiírrva ,hogy 2015.08.13.váltahatok készüléket. Emiatt felhívtam az ügyfélszolgálatot egyeztetésre.A kolléganővel korrekten mindent legyeztettünk. Nyomatékosan megkérdeztem 13.án tudok e rendelni go+ csomagban egy LG G4es telefont.Azt mondta persze. Tegnapi nap folyamán próbáltam rendelni a készüléket de azt írta jelenleg egyik szerződésemmel sem lehetséges. Azonnal hívtam az ügyfélszolgálatot.-Ott a ksihölgy nem tudott intézni semmi mondta ne aggódjak reggel tudok rendelni hívjam őket ismét.Reggel hívtam semmit nem sikerült intézni mert 3 hónap meg 72 óra + kell .Kértem mutassák meg a 72 órát ászf hol írja Csak motyogás volt a válasz kiderült ilyen nincs.De semmi gond holnap majd tudok már rendelni hívjam a 1401-et.Ok Azért hívtat elöbb is a 1401 et ahol egy fiatalember megigérte!!!!,hogy igen ma éjjfél után tudok majd rendelni 13-ról 14-re virradóan.Mondom ok....Azért ránéztem most 10 perce a G4 re és most már nem is rendelhető....Nincs készleten..Hát köszönöm az összevissza hazudozást megtévesztés...Most itt állok nyaralás elött nincs telefonom mert az előzöt eladtam gondoltam abból fizetem ki a G4 árát...Köszönöm vodafone,hogy tönkretettétek a nyaram .Pedig én csak hosszabítani szerettem volna ismét két évet de látom ha az összes előfizetésem idejét beleszámolom 25 évnyi vodahűség ennyit ér maguknak.De a havi sok tízezer forintom az jó..Asszem könnyes bucsut veszünk egymástól és mindenkit lefogok beszélni a cégükről.....Ez egy gyalázat...Külföldön perceken belül lenne megoldás.Természetesen az összes dokumentumot beszélgetést elérhetővé fogom tenni ah legkésőbb 24 órán belűl nem rendeződik a helyzet.

    Az abszurd humor és egyben döbbenetes brutális megalázás folytatodik.Ma éjjfélkor felhívtam egy munkatársuk aki segítségemre volt és megerősített,hogy ha elmegyek egy boltba ahol van készleten készülék akkor ott személyesen meg tudom csinálni a hosszabítást.Sikerült is találni boltot.A kollégájuknál nyomatékosan rákérdeztem biztosan tudok e majd kötni nem lesz e a 72 órás elmebeteg kamu ami se ászfjükben sehol a honlapjukon nem szerepel.Megrerősítette nem lesz gond.Reggel indulás elött egy másik kollégjuk is megerősített nem lesz gond .Kérdeztem tuti a válasz MINDEN rendben.Ma reggel 40 foknban átutaztam a várost végigvártam a sorom....NEM tudok szerződni mert ugyan minden rendben de megint a rejtéyles 72 óra amit a weblapjuk és ászefjük elfelejt közölni.Köszönöm ,hogy ezt a napom is tönkretették..... Durva .... :W

Új hozzászólás Aktív témák