Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz amargo #373 üzenetére

    Igen pont ezen gondolkoztam. Futóknál, addig rendben van, hogy míg fut hőt termel és addig nem is fázik, de mi van, ha megáll... Azaz igazából aktív mozgással járó tevékenységekhez valók nedvesség elvezetéshez, ezek a aláöltözetek, nem pedig, ahogy én hittem, hogy hőszigetelő rétegként funkcionálnak.

    Mellesleg maradt az aláöltözet, a Decathlonban egy kis csajszi volt a pénztárban, és mondtam neki, hogy egyszer vettem fel, és szeretném kicserélni egy polár pulcsira inkább. Azt mondta, hogy nem lehetséges, mert ha már hordtam egyszer is, akkor már selejtnek minősülne, ha visszavenné. Viszont múltkor a srác nem problémázott, mikor az alsó aláöltözetet vittem vissza, azt mondta, hogy ha el tudják adni, azaz nincs semmi baja, akkor nem gond. Meg, ha minden igaz 30 napig kicserélik, de akkor nem értem, hogy van ez, hisz akkor csak hordta az ember, nem életszerű, hogy 30 napig a szekrényben áll, és viszi vissza az ember. :N
    Na, mindegy nem álltam le akadékoskodni, múltkor úgyis kicserélték, ne legyek telhetetlen. Máskor jobban utána kell járni a dolgoknak, ennyi. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák