Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz Nimrod #285 üzenetére

    Látom, Te egy fokkal othonabb vagy a témában, érdekelne, hogy mennyire elismert márka ez a Fjall valójában? Tényleg jókat készítenek, vagy semmi különös, átlagosak? Mert marketing alapján... :B Jobban hiszek a felhasználóknak, Neked például, mintsem magának a cégnek.
    Kár, hogy nincs nagyon baráti köröm, szívesen mennék én is túrázgatni, sokkal inkább, mint bulizni, etc.

    Köszi! :R

  • amargo

    addikt

    válasz Nimrod #285 üzenetére

    Én sokszor csak a kamáslival megyek, ha valahol, már esik vagy térdig érő hó van, oda van egy TNF vízálló felsőm - tényleg valakit nem érdekel? :) - de az elmúlt 5 évben 2x ha kellett használnom és ma már másmilyent vennék, csak amikor vettem akkor még egy 10ért eltudtam hozni..

    SOAD19: Ha a nem csak saját megélhetésedről kell majd gondoskodni, akkor érted meg igazán. Én sokszor azt nézem, hogy ez nem szükséges, azaz nem leszek tőle több/jobb, ettől függetlenül mindenki azt vesz, amit akar vagy tud :)
    Én is megnézem, hogy mi mennyi ideig bírja, sőt, a cho oyu-at 04'-től használtam és tavaly váltottam le, akkor is nézegettem a Fjallraven kabátokat, de nem álltak jól. Ha megnézed tavaly ősszel és télen a kabátok is 80-90e be kerültem, most 50-60 környékén vannak.. én pont ezért próbálom kerülni a szezonális vásárlást is. Ahogyan tavasszal sem fog ennyibe kerülni majd a gyapjú felső :)

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Új hozzászólás Aktív témák