Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz amargo #302 üzenetére

    "Ha a nem csak saját megélhetésedről kell majd gondoskodni, akkor érted meg igazán."

    Az, hogy még itthon lakok, az nem azt jelenti, hogy amit megkeresek pénzt, azt mind elkölthetem, félrerakhatom, kb. a fizum harmadát, - de télen lesz ez 60% is - megy a családi kasszába. Nem feltétlen azért veszek ilyen drágább túranadrágot, (aminek a tulajdonságai túlmutatnak azon, mint amire fogom használni), hogy akkor de menő leszek. Sokan szerintem amúgy se ismerik a márkát. Csak szeretek olyan dolgokat venni, ami minőséginek tűnik és jó érzéssel tölt el, hogy jó dolgott vettem a pénzemért, mert sokszor volt, hogy olcsóbbat vettem, aztán ... olcsó húsnak... Sok farmerom kb. egy év elteltével kilyukadt a combtő résznél, és anno gondolkodtam, hogy veszek valami komolyabb farmert, de akkor már inkább egy ilyen túranadrág mellet döntöttem, ami vízálló is, ami nem jön rosszul, mivel egész évben bicajjal közlekedek, és pont próbálom elérni, hogy teljesen komfortos legyen a bicajozás minden időjárási körülmények között (eső esetén pl. ne ázzak át).
    Igen, én is sokszor az akciós, kifutó termékekből veszek. Ezt a Karl nadrágot is, úgy sikerült megvennem, hogy egy webshop akciós termékei közül rendeltem egy púlóvert, és egy nadrágot, de a pulóver már nem volt elérhető, így visszamondtam a rendelést, és írtam nekik vigasztalásként, hogy talán majd vevő leszek a későbbiekben egy Fjall nadrágra, ha kicsit mérséklődik majd az ára. Erre, ők meg felajánlották, hogy 20%-ot engednek az árából, hogy így kárpótoljanak, én meg nem hagytam ki a lehetőséget.
    Persze, ha majd lesz család, főleg gyerek, akkor már kétszer meggondolja az ember, hogy mire ad ki pénzt, de ez egyelőre nem "fenyeget".

Új hozzászólás Aktív témák