Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz amargo #268 üzenetére

    Az itteni túraboltban teljesen korrekt eladók vannak, kicsit el is beszélgettem a boltvezetővel, pedig nem vagyok könnyen szóba elegyedős. Csak feljött, hogy eléggé keresett márka mostanában a Fjall, és mégis alig van készleten. Az eladó mondta, hogy direkt nem akarják elárasztani a piacot a termékeivel, lassan adagolják. Ellenpéldának hozta fel a Columbiát... Van benne valami, így fenntartják az imidzsüket. Bár, ha nagyobb készlet állna rendelkezésre, akkor se hinném, hogy túlzottan sokan vennének az ár miatt. Mesélte még, hogy voltak bent náluk kedves vevők és kis túlzással orvost kellett kihívniuk mikor meglátták az árcédulát a 100k-s Fjall kabáton. :) Amúgy nagyott nézett az eladó, mikor mondtam, hogy utcai viseletre venném a G1000-es anyagból készült nadrágot. Nagyon dicsérte, ezt a G1000-es anyagot, elmondása szerint extrém erős anyag, ahogy a marketing is beállítja. Hosszú időre is venném, úgyhogy ez nem gond. Sok 7-8k-s farmerom lyukadt ki a combtőben.
    Elvi szinten alatt azt érted, hogy túl van ez az összeg, amit egy pulóverért adnál?!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák