Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz Lacerta #3767 üzenetére

    óh na köszi a részletes választ! hát igazából nem tudom hogy nekem wg84 vagy msl kell e, (eddig nem is tudtam hogy több féle van) a lényeg: a kerékpáros computeren egy kezdő magasságot meg lehet adni méterben ahonnan inditom a rögzítést(lehet több ref.pontokat is de most ez lényegtelen) mindig itthonról indulok,ennek a pontnak azt az értékét (m) szeretném tudni amit aztán beírok a naviba- hogy arra kalibrálhassam.
    hogy ez most wg84 vagy msl nem tudom, de akkor aimt irtál azok szerint wg84-

    na rákerestem erre a mepar-ra, hát ideáig jutottam, be is léptem valami google earth szerü térkép van ahol tudok nézni folyúviz, állóviz,településhatár,stb rétegeket, de igy magasság adatot én ott nem látok

    illetve akkor saját magam hogy mérjem le? számomra is ez a mobile topographer lenne akkor jó hogy megállapítsam azt a számot amit a gps-es kerékpáros computerbe irjak?

    (a locusba pl rámetntem hogy kékestető pont ott azt 1014 nek írja, viszont szembe a kávézó előtti részt már 1039-nek, lehet akor 1039 a kékes igazából?:)

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák