Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StLui

    veterán

    válasz tothjozsi96 #79987 üzenetére

    Te vagy a mókus aki elmegy a nyuszikához kölcsönkérni a porszívóját ? ;]

    Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz tothjozsi96 #79987 üzenetére

    Szerintem rendeld meg online és várj (3 munkanapon belül hívnak, hogy mi van), ha valóban nem vagy feketelistás és van pozitív ügyfélmúltad, csont nélkül tied.

    "ez az akció pont annyit tett hogy így a havi részletfizetést kitudtam volna csengetni, gond nélkül"

    Hát nem tudom, ha az a havi ~1000Ft plusz miatt már "necces" lenne kifizetni a havi sarcot, akkor újra átgondolnám a vásárlást :F

    szerk.: S6 és S7 között valóban "elhanyagolható" a különbség. Én mondju kszerettem fürdetni :P És a kamera is sokkal jobb, az üzemidő is csillagos ötös.

    Ja igen! Ha mégis személyesen veszed és nincs szükséged készülékbiztosításra, ne hagyd felraktani (hiába lemondható két perccel később). Szeretik a drága kollégák hangoztatni, hogy "jár az előfizetés mellé készülékbiztosítás, ami bármikor lemondható". Nem jár. Ha tudsz vigyázni a telefonodra (Samsung Clear Cover tök jól néz ki, ezt kel megfejelni egy fóliával és kész), akkor felesleges - szeretik felrakni az ügyintézők, mert az nekik jutalék, ha jól tudom.

    Hátránya, hogy később nem gondolhatod meg magad, ha mégis kellene, ha meg beüt a balsors (kiverik a kezedből, pl.), akkor "de jó lett volna, ha van". Nekem voltak a Nokiáimon, S7-en és iPhone 7-en már nincs, Nokiáknál mondjuk Lumia 620 helyett kaptam 625-öt, mert kiverték a kezemből és 620 már nem volt készleten.

    -

    #79954 (@dedike): hosszabodik a lakossági hűségidő is, pedig nem kellene. Ha emiatt valami gebasz van a későbbiekben (nem tudsz webshopban rendelni), akkor fel kell hívni az ügyfélszolgálatot, hogy ez nem kóser. Onnét tudom, hogy nekem is ez volt, automatikusan meghosszabodott, de nem általam. Ügyfélbe belekötni (nem engedik a szerződést felbontani, elhordozni vagy új készüléket venni) nem fognak.

    Velem mondjuk pont ez történt :D Azaz automatikusan hosszabodott a hűségidő. Levehettem volna magamnak, de a saját hívóimon nem kaszkadőrködök.

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák