Új hozzászólás Aktív témák

  • HellGreg

    őstag

    Nem mondok újat, de kikeltem magamból. Az imént hívtam egy szlovákiai mobilszámot és beszéltem közel 80 percig, gondolván, hogy a percdíj nem lehet több 40-50 ft-nál. Aztán csak idegesített a dolog, megnéztem, mennyi a tarifa. Döbbenettel láttam, hogy 159 ft / perc (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
    Tehát a kis beszélgetés 12 ezer forintba került...
    Kiváncsi voltam, mi a helyzet a szomszédoknál. Körbenéztem a szlovák szolgáltatók háza táján és a következőket tapasztaltam:
    O2: csomagonként eltérő, a magyarországi mobilhívások 0.00 euróba kerülnek drágább előfizetéseknél, s a legolcsóbbaknál is max 0.12 EUR / perc, ami 36 ft. Ennél drágább percdíj egyszerűen nincs, ez a plafon.
    Orange: a hagyományosan pofátlanul drága szolgáltatónál egységesen 110ft /perc magyarországi mobilt hívni.
    T-mobile: azaz a testvércégnél szintén egységes, 60ft / perc mobilra.

    Itt meg 159, ami magasabb, mint a 2000-es évek elején, amikoris 140 volt kb. Azóta lett EU ugye, és még mindig ezen a szinten vagyunk. Mélységesen fel vagyok háborodva.

    Csak muszáj volt valahova ezt leírni, ez a pofátlanság amit a telekom megenged, egészen döbbenetes.

Új hozzászólás Aktív témák