Új hozzászólás Aktív témák

  • Intel fan11

    őstag

    válasz taip #65774 üzenetére

    Ha van vezetékes telefonod, akkor arról hívd a kék számokat, mert telekomnál az ingyenes! Egyébként abban 1etértek veled, hogy nem hívják fel a figyelmed arra h igen is ez fizetős! Ott a Telekom NEXT M díjcsomag hirdetik h belföldi telefonálás ingyenes, a kék szám nem belföldi?? És nem néztem utána csak a számlán láttam a + 1500 ftot! De már megtanulhattuk volna, hogy apró betűben van a kutya elásva! Apropó Nem neveznék Bankot! Ugyebár kormányunk eltal 150ezer ftig ingyenes a készpénzfelvétel! De közben kaptam 1 kedvező csomagot, melyben összeghatár nélkül havi 2 tranzakció ingyenes! örültem is! Vettem fel 200ezer ftot! Látom a banki kivonaton kártya tranzakciós díj! Fel is hívtam a bankot ez mi? És elmondták! Mivel én igénybe vettem a 150ezres kormány által előírt pénz felvételt csak addig ingyenes! Le kell mondani az ingyenes kézpénz felvételt, hogy az ő hirdetményül éljen, mivel a kormány elírás erősebb! Ez is vicc amúgy ha ők adnak ingyenesen 200ezret azzal betartják a kormány követelését is! Mind1 rájuk hagytam és lemondtam a nyilatkozatot a 150ezres készpénz felvételről! Szóval ennyit a szolgáltatókról és bankokról nagyon résen kell lenni és bújni az apró betűt!

    Battletag: hojszi#2983

Új hozzászólás Aktív témák