Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    Trénél relax 100-as csomagom van (3300huf havidíj ami le is beszélhető 33ft/perc áron és a további percek is ennyibe kerülnek minden hálózatban napszaktól függetlenül). Szal olyat kellene találni ami olcsóbb ennél a csomagnál ha már előfizus vagyok. Most is kijött egy 83xx forintos számla, előző hónapban 6xxx forint volt és ezt kicsit sokallom (tudom a megoldás az, hogy kevesebbet kellene beszélni telefonon de néha belefutok 1-2 45 perces beszélgetésbe ami nem éppen ehhez a csomaghoz való :(

    Ki tud egy olcsó csomagot a trénél? A netes kalkulátora szerint kaméleon csomagra kellene váltanom opciókkal :F

    Jah: aranykártyás vagyok így 1200HUF-ért 60 percet kapok ami nem rossz de kevés...

    Csak hallgatom pannonos és vodás ismerőseimet az 1 percet fizet 60-ért és ''ingyen'' beszélek hálózaton belül dolgokat... a trénél miért nincs ilyen?

    [Szerkesztve]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák