Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobsys

    addikt

    válasz gaborbol #144 üzenetére

    a viruskergeto regi DAT filejait szoktuk meg torolni (McAfee)
    nalunk is volt, hogy 12 gigas (anno biztos azt mondtak, hogy joaz,eleg az a 2k3-nak, jah es szinten dell serverek) rendszerparticiobol 5.5 giga a regi DAT fileok voltak :)

    Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

  • kraftxld

    Topikgazda

    válasz gaborbol #144 üzenetére

    Húúú... ne is mondd azt a féreg egy Trend Micro cuccot, ma is néztek rám a könyvelők mikor a mellettük lévő szerverszobában hangosan káromkodtam magyarul :DDD

    Zsír új friss Trend Micro Worry Free Business 6.0telepítés Win2K8 R2-re. Hiba nélkül települ, SP1 fel, lépnék be a csoda webes konzolba, kövér error. Google ezerrel, kijött valami összevissza oldal, ahol leírták, hogy a TM nem csinálta meg rendesen a jogosultságokat, csak a 2K3-as IUSR felhasználónak lett volna joga, de nem írták meg rendesen. Workaround, adjak write jogot a PCSRV mappára mindenkinek, és menni fog. Tényleg ment :D

    Másik mai Trend Micro-s sztori. A régi szerveren lépnék be, IE-t kifagyasztja a webes konzol mindenféle CGI részeknél, WWW service, Trend micro servicék megrángatása, szintén zenész. Totál halott a webes konzol, majd valamikor újraindítom a szervert hátha helyrejön, ha meg nem, lehet a kliensekhez egyesével menni és átrángatni őket az új szerverre :S

    Végszükség esetén a DDLcache-t szoktam még kipucolni a system32-ben, valamint az IIS logokat a system32\logfiles-ben, meg a nem nagyon használt cuccokat ntfs szinten tömöríteni.

    [ Szerkesztve ]

    | MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Új hozzászólás Aktív témák