Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Hequila #10869 üzenetére

    Részben igazad van és egyetértek, viszont hidd el a rendszeren is lehet változtatni, csak nem egyedül, a probléma az, hogy mindenki hajtja, hogy nagy magyar azt nem mer semminek se nekikezdeni.
    A rendőrök is felmentek tüntetni (akik hamarabb elmehettek nyugdíjba), azt a hülyék megálltak a parlament előtt hogy "várjunk már, én már nem is akarok tüntetni, meg igazából bajt se akarok" :F
    Hát ilyen hozzáállással meg ennyi hülyével nem is lehet semmin változtatni, minden csak hozzáállás kérdése.

    Egyébként meg a változásról és főleg a lakhelyről, mert úgy látom ma már azon van a hangsúly, főleg a menjünk külföldre és ott dolgozzunk, csak álljunk hozzá jól és tanuljunk meg angolul vagy németül és akkor össze is foglaltam mind a 4 pontot csak tudod mi az én gondom?

    Na az, hogy magyar vagyok és eléggé szégyellem is magam azért, hogy abban a rohadt országban amiben én és őseim felnőttek, ott nem tudok megélni és eltartani a leendő családomat és felnevelni a leendő gyerekeimet (bár már kételkedek benne, hogy lesznek) még ha megszakadok akkor se, ráadásul ha itt maradok, akkor attól kell tartanom, hogy nem lesz munkahelyem, nem tudom őket eltartani és tovább neveltetni, vagy éppen ha mindez megvan, akkor attól kell tartanom, hogy nem tudom hova beíratni a gyerekemet óvodába és iskolába, mert tele van cigányokkal és attól kell félnem, hogy szegényt megverik, meg agyonütik esetleg a tízóraiért, vagy 100 forintért, vagy talán azért, mert levegőt mert venni.
    Na erre ott van az alternatíva, hogy menjek ki külföldre és ott alapítsak családot, csak hogy én nem szeretném, hogy ha nem magyar lenne a gyerekem és idegen nyelvezettel nőne fel csak azért, mert pár idióta elb@szta az országot és lepratelepet csinált belőle, holott ha nem idióták irányítanák, akkor már jókora területeket kaphattunk volna vissza többször is az elmúlt 20-30 évben és talán becsülnének is minket valamire és nem mindig nekünk kellene alkalmazkodni mindenkihez.
    Na ez az én kínom, meg az is, hogy mindenki csak feladja, hol ott az élet is egy nagy kihívás, amit nem szabad feladni, de feleslegesen beszélek, sokan azt se tudják mi az az élet, csak vegetálnak, meg fogyasztják a levegőt, de hogy minek ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák