Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    Topikgazda

    válasz ΞΔGLΞ #61637 üzenetére

    Régi jó ismerős a szerelő, egyébként általában ott szoktam lenni, mert amíg csinálja, addig dumálunk közbe. Illetve renaultokkal foglalkozik, így gondolom vágja. De, azért köszi, majd megemlítem neki, hogy ez ilyen trükkös.

    A glacelfnek is van renault minősítése: Renault 41-01-001/ S Type D (pontosabban azt írja az adatlapján, hogy ezen követelményeknek megfelel)

    Jah és most olvasom a speclapon, hogy:
    COLOUR: PINK TO FLUORESCENT ORANGE - tehát gondolom a hígítás függvényében változik (szerintem ez van benne gyárilag).

    Termosztátot te megvetted kompletten, vagy csak a belét???
    Illetve látom van 83, meg 89 fokos, úgy gondolom a magasabb hőfokon nyitó lenne az előnyösebb.

    És még1: a segédszíj: van vagy 3 féle méret és ahány autós oldal, a motorkódom annyi típusnál szerepel...ez úgy érzem jó kör lesz.

    Mondjuk annó a GO szűrővel is eljátszottam ugyan ezt, mert az enyémhez azt, ami belevaló semmilyen alkatrészkereskedős katalógus nem hozta, így a benne lévő gyári száma alapján sikerült.

    Ja és plusz egy ráadás: Mert a jövőre nézve, majd szintén lesz egy jó köröm a fékcserével kapcsolatban.
    Nekem ugye 4control van, aminek nagyobb az első tárcsája, ezt elvétve 1-2 websopban meg is találtam, viszont betétből mi megy bele előre, mert erre semmi infót nem találtam, ezzel képben van valaki?

    [ Szerkesztve ]

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák