Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #47205632

    törölt tag

    válasz ferzoli #58744 üzenetére

    Egy próbát megér, legfeljebb kiküldik a bizonyíték hiányában lezárt szöveget. Festékmintát csak tudnak venni a kocsiról, a színből pedig már tudnak keresgetni+sérülés. Azért ez annyira nem CSI szintű dolog... Persze az ajtó értékétől is függ, az meg mindenkinek az egyéni ingerküszöbe, hogy elmegy-e a rendőrsége vagy inkább nem foglalkozik vele mert többet ér a nyugalma/ideje/kedve.

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz ferzoli #58744 üzenetére

    Kamera nincs a környéken...

    Nem az a lényeg, hogy ott a környéken van-e, hanem ilyenkor megnéznek többet kamerát is, és Kertvárosban is van elég sok kamera már. Veszteni nem vesztesz vele semmit, főleg, ha meg is találják azt a szemétládát.
    Amikor nekem meghúzták, a sok káromkodás után már mentem a telefonért, annyira elborított a düh, hogy nem is láttam a szélvédőn a papírt, de hozzá teszem, én bekameráztam mindent és jól is látható, nyilván látta is és ezért várt ott a cetli. Különben lelépett volna a redvába az is...Az is furcsa, hogy ilyenkor senki nem lát, hall semmit. Ha van garázsa, most valahol "sunyítva" ott áll az autója, de az is lehet, hogy nincs.

    De hát ez a te döntésed, én feljelentenék az biztos és kérdezősködnék ott a helyszín körül..

    Bár igaz, nekem ekkora károm nem volt. Vagyis volt, baráti alapon a németek helyrehozták, mert előtte náluk csináltattam a teljes kerámiát, így ezt "megúsztam" 50k valamennyiből, bár szinte majdnem az egészet ki tudtam polírozni, de mégis idegesített, hogy ott van, de csak az látta, ha közel hajolt és rámutattam, hogy ott van. A biztosító meg utalt 80 ezer valamennyit. Tehát az, hogy itt meg lett jegyezve, hogy többet kaptam a biztosítótól, mint kellett volna, kicsit erős, de ha még így is lett volna, ki f..szt érdekel, pont egy biztosítónak fogok majd pénzt ott hagyni, meg egy idiótának, aki nem tud vezetni. Nem beszélve róla, ha lefényeztetem máris köhöghettek volna jóval többet, mint a számla nélküli kiutalásukkal...

Új hozzászólás Aktív témák