Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    Sziasztok,

    Gondoltam ide jövök, hátha... mert RAM -al való problémám van és már kezdem unni, hogy a hiba "nem" elhárítható.. MSI Support is sablon szöveggel dobálózott csak és arra hivatkoztak, 10 éves termékről van szó.... így nincs erőforrásuk kikeresni a megoldást, mert régi termékről van szó.

    Alaplap: MSI Pro266TD Master-LR /memory résznél direkt írja, hogy max. 4GB RAM -ot lehet belepakolni DDR-266-os x8 -ast.../
    RAM: 1GB Module - DDR 266MHz
    Part Number: KVR266X72RC25/1GD /külön termék specifikus.. lapba való!/
    Specs: DDR, 266MHz, ECC, CL2.5, 2.5V, Registered, DIMM, 184-pin.

    3GB -al minden OK , 4.-ik Modul is rendbe (tesztelve) , és a 4.-ik alaplapi DIMM is rendbe (tesztelve) .
    A jelenség a következő: berakom a 4GB -ot és a gépet bekapcsolva a speaker sípolás fogadott, "1 hosszú+ 2 rövid hangjelzés az = hiba a videókártyában" , AGP kártyával minden rendbe , PCI kártyával is próbáltam, de semmi változás... az alaplapi elemet is kivettem, ugyanaz ! Mi lehet a gond és mi a megoldás ? (fontos) a RAM csak USA -ba volt fellelhető és direkt a laphoz vettem, de nem akarja az igazságot... :(
    Remélem valaki tud egy nagyot lendíteni a megoldáson... :B :R

    Am. korábban volt a lappal IDE RAID gondom, mert nem ment rendesen a vezérlő és abba sem tudtak konkrétan segíteni és volt kis idő míg rájöttem, mi is a megoldás (USB Keyboard ha ENABLED akkor nem megy az IDE RAID rész, nincs Boot kép, menüje semmi... nincs jelen, de ha DISABLED -re van áll. akkor egyből minden OK... ezt egy Full BIOS Default érték áll. hozta elő és láttam mi a megoldás rá, de a RAM problémára nem találom a megoldást... :(((

    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák