Új hozzászólás Aktív témák

  • kris07

    csendes tag

    válasz Qru #32419 üzenetére

    Hell! Ugyan az a szituáció szinte,mint Nimfas(korporéssön)-nél. Épp most állok én is ram vásárlás előtt, a konfigunk szinte megegyezik. Hasonlóképp én is a jövőre gondoltam, hogy ha most megveszek egy 1600MHZ 4GB-os KIT-et, akkor bár most még nem futna csak 1333-on, de később, új alap/proci esetén még 4-et hozzátéve nem kellene kidobni, főleg, ha sok év a gari. Tehát. A kérdésem az, hogy egy 1600-as futna-e biztosan a lapomban 1333-on a feszre persze figyelve, (1,5 V van írva) és hogy később sem lenne értelme egy 1600-asnak amit még ugye kicsit lehetne tolni? Ennyire nem érezhető a különbség?
    Főleg zeneszerkesztésre, zenélésre használom egy kis videókonvertálás, egy kis képszerkesztés, játék, miegymás.. Van pár kinézettem is, ha megmondanád a frankót, azt nagyon díjaznám. : [Ők] Szeretnék egymást a jelenlegi gépemmel, vagy ez zsákbamacska?
    Vagy pedig azt mondod, h hagyjam a fenébe ezeket és vegyek egy sima kingmax 1333-at?
    (azok pl jók lesznek még, majd ha fejlesztem a konfigomat?)
    Előre is kösz a segítő szándékot! :)

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte P35C-DS3R Rev. 2.1 F12,Core2Duo E6550(2333MHz), Kingmax 2×1Gb DDR2 800MHz, NVIDIA GeForce 8800GT 512, SB Audigy 2, Samsung HD501LJ, Samsung SP0842N SCSI, CHIEFTEC GPS450AA-101 A

Új hozzászólás Aktív témák