Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    Sziasztok!

    Továbbra is az ismerkedés fázisában vagyok és további kérdéseim lennének :)
    Az természetes, hogy a Steam VR egy teljesen üres csillagos eges kékes, lilás teret tölt be és ahhoz, hogy megjelenjen a tartalom meg kell nyomni a bal kontrolleren a menü gombot? Mondjuk ez lenne a legkevesebb, de. El szerettem volna indítani az Assetto Corsa játékot és azon kívül, hogy ebben a térben megjelenik az ikonja alatta "Következő" felirattal, nem történik semmi, mármint a headseten, mert a játék egyébként elindul a háttérben lehet hallani az intrót, na meg ha monitoron nézem látszik, hogy fut , de a headset-en nem. Ez miért lehet? Ezen kívül kilépni sem tudok belőle, mert előhoztam a Steam VR-os menüt, de hiába nyomom, hogy kilépés a játékból, nem csinál semmit. Mondjuk az Automobilista 2-ből sem lépett ki, miután fentebb vettem a Supersampling-et, mert a beállítás, kérte a játék újraindítását. Akkor is Steam VR-ostól zártam be. Ha már autószimulátor, nem tudom miért, de elég könnyen megváltozik a helyzetem az autóban ülve. Nem sokat játszottam még ugyan, többek között ennek is köszönhetően mert ez ugye egy elég zavaró dolog. Betudható ez az Air Link nem túl acélos mivoltának? Ezeknek a szemönk előtt lebegű HUD elemeknek a pozícióját lehet valahogy állítani, és elsősorban mélységre értem, mert van olyan ami majdnem a fejem mellett van és oldalra kell forduljak, hogy lássam.
    Milyen grafikai beállításokkal érdemes operálni a jobb képminőség érdekében. Gondolom egyik ilyen a már említett Supersampling. Mivel és hogy lehet kiíratni az FPS számot? Gondolom a headsetet sem érdemes a gyárilag beállított 120Hz-en járatni, ha nincs meg az az FPS szám.

    Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák