Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Davidoff91

    aktív tag

    válasz bandigno #7179 üzenetére

    Igazából anyukám előfizetésére akarok venni telefont. 180 perc csomagja van, perpill 5400 Ft a havidíja a csomagnak (az átlagos számlája amúgy 6500Ft körül szokott lenni, családi csoamg is van benne). A változtatások előtt az Optimus 2X két év hűséggel 180 perc csomaggal 60 000 Ft volt, aztán most megemelték a listaárat 75 000 Ft-ra...De perpill 180 perc csomaghoz nem is lehet 2 év tarifahűséget választani, a 75 000 Ft-os díj alaptarifa 5 csomaggal jön ki 2 év tarifa+szolgáltató hűséggel. Június 15-ig tart még a hűségszerződésünk, ki tudja mi lesz addig....Pont most néztem, hogy Edigitalban megkapom az Optimus 7-est (ha mastercarddal vásárolok!) 55900 Ft-ért, LG garanciával, kártyafüggetlenül...Lehet elcsábulok arra, ha kell akkor csak kipróbálás erejéig, mert nekem tetszik a WP7, nem vagyok teljesen biztos abban, hogy androidot akarok, bár WP7-nél nincs flash támogatás ami nekem nagyon fontos, viszont a rendzser maga hihetetlen gyors...SGS2 hozza talán ezt a sebességet androiddal, na annak is kíváncsi leszek a listaárára...

    [ Szerkesztve ]

    Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

Új hozzászólás Aktív témák