Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • factory01

    tag

    válasz adomok #4787 üzenetére

    Hello
    Samsung i8910 Omni HD-m van.
    van rajta adatforgalom számláló.
    Leírom akkor teljesen a történetet.
    A telefonon csináltam egy Hard resetet ami teljesen nulláza a telefont,utánna magától beállította a telefon a térerő helyet az Edgét,a térerő helyén egy E betű volt és egy oda vissza nyíl,nem tudtam mi ez,aztán nem is foglalkoztam vele,közbe Wifiztem meg minden,egyszer csak jön egy sms,hogy az egyenlegem 700 ft alá csökkent rá 1 percre jön a másik,hogy egyenlegem 300 ft alá csökkent,új egyenlegem -4200 ft,na mondom akkor utánna nézek mi az a jel,kiderült,hogy a WAP,mondom akkor ez jó...adatforgalom az 10 MB volt,mert megnéztem,közben a telefonon csináltam egy softer frissítést és így minden nullázodott rajta,az adatforgalo is nullán volt,tegnap töltök 5000 ft-ot rá erre azt írja,hogy az egyenlegem -6200 ft,szóval ebből következtettem,hogy akkor -12000 ft volt,de egy sms-t sem küldtek,hogy a kártyán -12000 ft az egyenlegem.....a wap az megvolt rá rendelve még régen,de azóta nem használtam,csak akkor mikor a telefonon E betű volt a térerő jel helyett,de akkor sem azért mert wapozni akartam,hanem mert a wifire mentem rá és szerintem a wapot vette elsődlegesnek.Amúgy feltöltő kártyám van,de hogy mehet így minuszba?ez nagyon nagy szemétség!és még egy sms-t sem küld...

  • #02683648

    törölt tag

    válasz adomok #4787 üzenetére

    Asszem akkor összesíti amikor véget ér a session, azaz megszakítod a kapcsolatot. A vicc az, h anno 200 megás voda netcsomaggal próbáltam ki, h amikor 50 mega volt vissza belőle, rádugtam gépre, és lehúztam a win xp sp3-at (300+ MB), utána disconnect. Simán ment, és utána 0-n maradt az egyenleg (vmi 50 Ft egyenlegű vitamax volt), és ott is volt túlforgalmazási díj. Szerintem ugyanez lehet a pannonnál is, h amikor disconnect-elsz akkor összegzi a forgalmat, és ha több mint az egyenleg akkor levonja mínuszba. De láttunk már vicces dolgokat a pöttyös pannától, kártyás ciklus, törthavi díj nem ismerése, etc. etc., ezért hagytam is ott őket

Új hozzászólás Aktív témák