Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KTU

    addikt

    válasz eladogeppc #39742 üzenetére

    Írásban jelezted hogy nem felel meg.

    Le kell írni nyoma legyen.
    ha csak bemégy és elküldenek,
    azt is letagadhatják hogy ott jártál.

    A többit nem tudom :B

    [ Szerkesztve ]

    "Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

  • asdf_

    veterán

    válasz eladogeppc #39742 üzenetére

    A jogszabaly szerint elallasra kizarolag tavollevok kozotti szerzodes eseten van lehetoseged es jogod, 14 napon belul. Ilyen szerzodest a Telenorral nem tudsz kotni, igy a jog altal kotelezve nincsenek a keszulek visszavetelere, kizarolag jofejsegbol a ket szep szemedert tehetik meg esetleg (zerokozeli sanszossaggal), vagy a https://www.telenor.hu/keszulekcsere oldalon levo feltetelek szerint, tehat -feltetelezem- ugyanugy, ahogy a mostanidat cserelted erre. Az, hogy a rendszerben nem egyezik a keszulek neve, az teged sajnos nem erdekel, az o problemajuk, oldjak meg, ha a boltban az ugyintezo nem tud dulore jutni, akkor telefonaljon az illetekes helyre, szerintem nem a te dolgod helyrehozni azt, amit ok elcsesztek. Opcionalisan mytelenorba belepsz, es irasban panaszt teszel es kered, hogy oldjak meg, meg ha -celszeruen- a vasarlas helyen nem tudjak megoldani, akkor irhatsz ott a vasarlok konyvebe, bar ott 30 napos valaszadasi hatarido van, attol meg nem leszel tul boldog.

    Anno amugy nekem is sikerult 3 telefont ugy megvennem a Telenornal (2 egyforma meg egy harmadik), hogy 2A+1B telefont vettem, ehhez kepest meg 2C+1D (de lehet, hogy csak 2C+1B) telefon volt a szamlan. 3-4 nappal vasarlas utan vettem eszre, garjegy ugye mar lepecsetelve, samsung weboldalon bovitett gari miatt beregisztralva, faek egyszeruen meg lehetett volna oldani, hogy helyes, uj szamlam legyen, helyes datumokkal es keszulekmegnevezessel, de a bolt hajthatatlan volt, es keptelen volt mindennek megfelelo uj szamlat gyartani a tortenetrol. Ugyan csinaltak masikat, de szar datummal, mert hogy szerintuk azt ugy nem lehet, ahogy en akarom (baromsag). Hala a jo egnek nem kellett garizni egyik telefont sem, igy nem adodott problema belole. Mondanom sem kell, a kovetkezo keszulekvaltasnal messzirol elkerultem ezt a partnert. (csak csendben, halkan kerdezem, mivel gyakorlatilag kb. ugyanezt, ugyanigy szivtad be, nem Ujpesten benaztak el ezt neked veletlenul? ;) ).

    Amugy mit vetett az az S6 edge+, hogy nem felel meg? (a hulye gorbitett kijelzojen kivul, mert az nem volt normalis, aki azt kitalalta)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák