Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz m3ss #9570 üzenetére

    Az nem rikta a forgalomban hogy összeérnek (mindegy hogy drága vagy olcsó autóval), üldözik egymást, vagy pirosnál kipattan az egyik, feltépi a másik ajtaját [figyelem, orosz sajátosság következik] belekapaszkodik a kocsi tetejébe a nyílásnál, és rúg befelé párat a kezdeményező. A többiek unott pofával vagy vigyorogva nézik, eközben a gyalogosok elkezdenek sprintelni a járdán, mert rájuk dudál és gyorsít az arra tartó autó (akár a taxis is). És igen, ez itt (épp) kirakatváros, még itt is. Bár itt inkább az illegális/ drága autós/motoros versenyeket/kihívásokat lehet még megcsodálni amit csóróbb helyeken kevésbé gyakori. Illetve amikor két ladával művelik, leszarod, de a 150-200al hasító autó/motor a városban kicsit veszélyesebb. Gondolom feltűnt már hogy piszkosul magas a fedélzeti kamerák aránya az oroszoknál, és ez nem véletlen :(
    Az az egy biztos, hogy nem unalmas az élet, de inkább neten nézném. Viszont nem látnám a nőket, ez is igaz... Más a nők státusza, kettős, érdekes. Egyszer vakolnak, villanyt szerelnek, benzinkutasok - másszor pedig istennőként tisztelik őket, és a szépség, és a szexualitás nagyon fontos és kihangsúlyozott. Pl a spar-ban is a rajzolt táblán a sparos uniformisos alkalmazottat rövid szoknyában rajzolják le; és most, amikor már fagy odakint, rengetegen járnak szoknyában, ruhában, rövidnadrágban még mindig. Teszem hozzá, nagyon helyes :)

    Egyébként próbálkoztam többször, hogy az orosz hangulatból tudok-e valamit visszaadni, de maximum videón lehetne, és a legtöbbször nem célszerű felvételt készítenem... Igen, telefonba elmentettem a látványosságot, aztán hajrá, sétáltam. Metrón ez nem sokat ér :). Picikét nagyobb gépeket csinálunk, illetve én a plc programozó vagyok, max ecu-t piszkálhatunk, a 20-30 baros töltés sok lenne, illetve az 1,8as motor nem nagyon hiszem hogy megmozgatná a fokozatot :D

    De hogy kevésbé legyek off: Témakeresés...
    Karácsonyi vásárra hova mennétek, ami pofás: Bécs nem rossz, de piszok zsúfolt, nehéz fotózni. Vörösmarty tér sem annyira fasza, nem nagyon van igazi fasza háttér; aztán itt el is fogytam. Ti merre mentek?

    ooooobi, szállítással mennyi? Gyanítom közelít a 600hoz...

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák