Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphy

    aktív tag

    válasz Real_Necro #5353 üzenetére

    Meddig keresgéltél a gugliban, míg ráakadtál erre a képre? :) :C
    Ez szerintem a legtöbb topik nyitó képe lehetne! Tényleg nagyon kevesen olvassák el azt a "pár" oldalt, legyen szó bármiről (telefon, tv, kamera...), aztán csodálkoznak, hogy nem tudják kezelni az eszközt amit vettek. ...de speciel itt most nem erről van szó, mert még nem vette meg a gépet. ;)

    (#5355) JohnyBlue: Szerintem majd este beülök a gép elé popcornnal a kézben. :) ...az a baj, hogy gonoszak vagyunk...de lehet, hogy csak őszinték? :K (egyébként volt már olyan, hogy jót írt...)

    [ Szerkesztve ]

    Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medvét...a medve az megöl!

  • aleister

    veterán

    válasz Real_Necro #5353 üzenetére

    A vámpírtársam (:) ) védelmében annyit, hogy nagyon ritka az olyan, hogy bármilyen készülék megvétele előtt elolvassa valaki a manualt. Így esetenként akár 4-5 kézikönyvet is végig kell nyálazni, mire az ember kiválasztja a neki megfelelő vázat, és eközben egy csomó felesleges infón át kell rágnia magát. Gyakoribb, hogy az ilyen jellegű kérdéseket tényleg itt a fórumon kérdezik meg a kezdők.

    Szerintem egy kicsit mindenki vegyen egy mély levegőt, vonuljatok be a hűvösbe, stb Így harmadik félként olvasva a dolgokat úgy tűnik, hogy valahogy mindenki ingerlékenyebb egy kicsit. :)

    (#5324) Dr. Akula:
    "Milyen paraméterek fontosak egy objektívnek? Milyet érdemes venni ha mondjuk nyaralásnál szeretnék tájfotózni, meg esetleg szobán belül dolgokat?"

    Olvasd el az obis topic első hsz-ét. Abban nagy vonalakban benne van a lényeg. Ezek után érdemes erről beszélni, máskülönben semmit nem fognak neked azok a számok mondani, amiket majd leírunk. :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Új hozzászólás Aktív témák