Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40935168

    törölt tag

    válasz Peethy #10326 üzenetére

    Na, a helyén kezelés nem sikerül sokaknak... én kitartok a DxO photozone MTF-ek mellett. De ez az "egyik pillanatban elismerjük, másik pillanatban szétfikázzuk a tesztelő oldalakat" című okoskodás ki-ki csapja nálam is a biztit és akkor ez a sz*r ömlik a fórumból egy hétig. Örülök, hogy nem kell ilyen irdatlan bonyolult kérdéseket meghoznom és éveket vitáznom valakivel arról, melyik obi a jobb egy másiknál, vagy mi jó a vázamra és mi nem. Istenem, komolyan, köszönöm és vielen vielen Dank, PZ ! A D800-at nálam két dolog döntötte el: a 600-as későn jött ki és nagyon vágytam egy komolyabb vázra a nyaraláshoz, illetve kellő merészség és némi különc hajlam. Ez nálam valami pszichés betegség lehet, de utálok a tömeggel menni és élvezet volt átélni, flame-elni és röhögni azon, aki fikázta a 36MP-t. A hülye tesztoldalak pedig ódát zengtek az iso teljesítményről - ekkora felbontáson - úgyhogy gyá. Én sem vagyok százas, csak előző hsz-emben alkottam egy véleményt, semmi több. Jogom van hozzá (hacsak egy dzsinn el nem veszi) :D ;) Jócak, k* korán kelek :(( :((( :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák