Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz Auratech #48629 üzenetére

    Én 2016 Szeptemberében vettem jó áron az X58-as lapom (35 ezer volt a X58 Pro-E + 1*8 GB Crucial RAM + Artic Freezer Pro 7), és már volt egy kulcstartó áron (1000 Ft-ért) vásárolt négyhengeres E5620-asom (amit 4 Ghz-ig húztam, úgy már harapott)

    Xeon E5440-esről váltottam, az se volt rossz féláron

    Mivel a használt hűtő kb 4-5 ezret ért és a RAM kb egy tizes volt akkor, kb 20-22 ezerért kaptam meg a Pro-E-t 2016-ban, ami azóta is szépen működik és közel ma is ér ennyit, újra kellett azért pasztázni később, mert kicsit melegedett

    Az X5675-öst 14 ezerért vettem Ebay-ről 2018 Szeptemberében, és még +2*8GB RAM-ot, az egyik talán 8 a másik asszem 6 ezer volt (igaz az egyik elromlott közbe, pótolni kellett, van ilyen)

    Tehát filléres gép, ahhoz képes erőteljes. 4 Ghz-et stabilan, 4,2 Ghz-et is elértem már, bár nem szeretem kínozni. Csendes gépet csináltam belőle, Noctua Ventillátorral és Félpasszív Asus Videókártyával, lehet zenét hallgatni :D

    Én maradok ennél még egy ideig, bár úgy tudom a Windows 11-essel már nem kompatibilis, hát akkor marad a Win10, jó nekem az :D Én még itt fogok ólálkodni évekig

    Marad ez még pár évet, amíg végleg el nem avul, akkor viszont AMD lesz, talán már a DDR5-ös, vagy az 5800X használtba, bár lehet az elején belerakok olcsón egy 1600-ost és megvárom míg lecsökken az 5800-as ára :)

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák