Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Cybertrone #28095 üzenetére

    És abba belegondoltál, hogy mi a hosszútávú működés feltétele? Hogy kellő tartalék legyen a cuccban, sose járjon maxon. Márpedig ha kellő tartalék van hagyva a cuccban, akkor nem lehet olyan rossz tuningban. ;)
    Akárhol eddig utánaolvastam, teljesen jól lehetett benne tuningolni is, mindenhol csak dícsérték a lapot, szvsz nem ok nélkül, minden porcikájából sugárzik az átgondolt tervezés. :K

    Az UD5 oké, hogy jobb lap, csaképpen jóval drágább, és a régin nincs USB3, az újon meg elég érdekes megoldások lettek, nekem nem tetszik. :N

    Amúgy az Asrock-nál meg UD3R-nél mindenképp nagyságrendekkel tuningosabbnak tartom a Sabertooth-ot, pedig hasonló árban vannak.

    (#28101) BMW001: Ez nem vita tárgya. Viszont +100-200Mhz-ért, szerintem egyszerűen nem éri meg a dupla ár. Nekem másfélheti fizum az a bő +40K.... :U Én anno a 75K-ért vett E758-on is igen erősen vaciláltam, és utólag belegondolva nem hozott annyit, mint amennyit ráköltöttem az UD5-re, és ez nem a lap hibája, mert egyébként nagyon szeretem, nem csalódtam benne egyáltalán, hanem egyszerűen ilyen a piac.
    Bár itt nyilván az se mindegy, kinek mi a gép, "játékszer", "e-penis", vagy munkaeszköz, vagy hobbi....

    Elhihetetd, pontosan tudom, mit jelent a rog matrica, és tisztában vagyok azon lapok extra tudásával, de azzal is, hogy ez az extra tudás az átlagfelhasználók 95%-ának teljesen felesleges. Oké, hogy jó poén telefonról bekapcsolni a gépet, vagy 3db multimétert lógatni a lapról LN2 hűtés mellett, meg mekkora poén, hogy alaplapi gombokkal lehet állítgatni, meg OC LCD, meg fullos 3X-osan túlméretezett tápkör, de lássuk be, az átlagfelhasználó nem így fogja használni a gépét és erre semmi komoly szüksége.

    Aláírom, vannak emberek, akiknek ez megér ennyit. De ha valaki "csak" egy megbízható, jó lapot keres, kellő tuningpotenciállal épeszű, nem procigyilkos 24/7 tuningra, jó áron, azoknak én továbbra is nyugodt szívvel merem ajánlani a Sabertooth-ot.

    Ja, és ezt a sok alaplapos cuccot azért szerintem a procis topicba tegyük inkább OFF-ba. ;) Ezt mindenkinek írtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák