Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz kpal #24277 üzenetére

    Így van. :DD

    (#24278) kpal: Ha az ember nem elég megfontolt, vagy kicsit kevésbé tapasztalt, nagyon sok pénzben lehet neki a gép.... De pl haverom most fogja fejleszteni a gépét, amit még én raktam neki össze, 3 évvel ezelőtt, Giga P35-DS3, 2GB ram, 3870. Azóta mindennel tudott élvezhetően játszani, mondta, rakjak bele kicsit erősebb VGA-t, meg kis ramot, esetleg procit, és ahogy számoltam, még egy 6850 is röhögve kijön +30K-ból, a ram is filléres, és szvsz egy Q9550 se drága móka már... Nekem is benne van egy szekér lóvé az I7-ben, de nem is fogok gépfejlesztésre költeni a következő 2 évben, esetleg ha kijön valami bestbuy VGA, vagy valamihez nagyon kevés lenne az 5850, amit jelenleg elképzelhetetlennek tartok, vagy ha valami pofátlan olcsó ajánlatot kapok egy Gulfra.

    (#24278) kpal:Pöpec kis gép, bár ha már ennyi pénzt belelölt, rakhatott volna már bele valami harapósabb winyót, vagy jelenlegiből 2-t legalább RAID0-ba... :F De inkább egy SSD raid-et... Az én gépem is új életet kezdett, mikor a 250-es seagate rendszervinyóm lecseréltem 2db 500-as Black-re raid0-ban...

    (#24279) 04ahgy: Köszi. :D Az ember mindig a saját tapasztalataiból tanul, kell pár mellényúlás, hogy az ember már-már természetesnek tűnő dolgokat is értékelni tudjon. :K

    (#24280) 04ahgy: Igazad van. :R

Új hozzászólás Aktív témák