Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz HSM #14108 üzenetére

    Tuneres topicban végtelen történetet hallani (alapszabály ott, hogy ADI-t ne), de pl. rögtön ott van a bemenet nem megfelelő kezelése. Mindenesetre míg a Realtecnek van egy normális felhasználói felülete beállításokkal még x64 alatt is, az ADI-nak semmi.

    Qru: Ami nem Linx stabil, viszont minden gond nélkül fut, he? :F :DDD Én olyat még nem láttam, hogy ami INTEL(!) burntestben stabil volt, azt akármilyen erőforrás-igényes alkalmazás megfektette volna. Prime-nak volt olyan verziója, amely minden stabil konfigon hibázott; mert ugye azt sem garantálja semmi, hogy ezek a programok hibátlanok. :U

    Hát ilyen gondom nincs hangkarival, mert elsősorban zenehallgatásra használom a hangfalakat játékok mellett, az meg sosem lesz x.1-ben sem olyan, mint sztereóban, éppen a kiépítés miatt. Nem mondom, ha lenne pár millám rendes hifire, legalább 8 db minőségi, és főleg egyforma 200W-os hangfallal, ahol tetszés szerint tudom váltani a hangzásokat, ill. a rendszer is rendesen ki tudja adni a hangokat, arra beneveznék, de ez a PC-s hankártya dolog túl van misztifikálva. Minőségi hangfal nélkül a legmenőbb audio cucc is csak egy kupac fém és műanyag.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák