Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz envagyok #49445 üzenetére

    "Délelőtt küldök róluk képet."

    Légyszi küldj, kiváncsian várjuk.

    Nekem amúgy így néz ki [link], azóta annyi változás történt, hogy került hátulra egy 120mm-es Noctua (csak akkor pörög fel ha a proci 45 fok felett van a Fan Control programmal állítottam be, ami netezés során nem fordul elő, tehát játék kivételével állni szokott) és felülre egy Be quiet! Shadow Wings 2 fehér 140mm rendszerhűtő (nem igazán látható, pedig ez passzol igazán színben a házhoz).

    Mondjuk ebből a szögből nem igazán látszik a Barna Noctua sem, de hamarosan új helyre kerül a gép, így esélyes hogy veszek oda (is) egy Be quiet! Shadow Wings 2 fehér 120mm rendszer hűtőt, csak azért hogy jól nézzen ki. A (kikímélt) barna Noctua pedig megy az apróra.

    A kis 4cm Noctua 50%-on jár, teljesen szupi, azt leszámítva hogy csúf, sajnos 4cm-ben nem tudok jobbat a Noctuánál, ha leszedem akkor pedig könnyen túlmelegszik, kell egy kis szellő neki. :)

    A Be quiet! márka amúgy szerintem van olyan jó, ha nem jobb mint a Noctua, olcsóbb is, és még jobban néz ki szerintem.

    Még annyi hogy azt a LED-es vackot is kicsit jobban eligazítottam.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák