Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz katt777 #17286 üzenetére

    Ebben teljesen igazad van, kicsit lenyűgözött az EVGA, talán nem vagyok vele szemben teljesen objektív, de igyekszem... Persze, ez a lap is messze van a tökéletestől, de nagyon szimpi, ami nekem fontos, abban 110%-os.... :B

    Asrock lapot pedig azért nem szeretnék kipróbálni, mert ahhoz össze-vissza kéne szerelni a gépet, buknék is rajta, ha nem válik be, nem szeretek feleslegesen fáradni, nekem az a párezer FT nem ér annyit... :N Őszinte leszek, 99%-ig biztos vagyok benne, hogy az Asrock nem tudná nyújtani azokat a funkciókat, amiért egyből megszerettem az EVGA-t.
    Isten lássa lelkem, örülök neki, hogy ilyen sok embernek ilyen jól megy az Asrock, és tényleg azért a pénzért 150%-os minőség. :K De akkor sem egy vérbeli tuninglap, amire én igazán vágytam.... :B (A vicc, hogy még az E758 sem teljesen az, de nagyon közel van már, ésszerű kompromisszum.... :K Amire azt mondanám, hogy igazi, vérbeli tuninglap, az a EVGA Class E760, vagy a Foxconn Bloodrage....) És persze, nem szentírás amit mondok, de jelenlegi tudásom szerint így látom. :R

    (#17289) Keldor papa: A B2B nem rontja le nagyon a sebességet? Én elég rosszakat olvastam róla, ki is kapcsoltam mindig.... (Legalábbis amit láttam, kicsi nem segített, a nagy meg brutál módon levitte a sebességet...)

    Az E758-am 75K-ból jött ki, minden járulékos költséggel együtt. :K Tudom, nem olcsó, de nekem úgy érzem, megérte. Az UD5-öm is ennyiért vettem egy éve, nagykerből...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák