Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz mpierre #13701 üzenetére

    Köszi, úgy látszik, Vista engedi. :K De ha jól értem, XP is menne, csak az energiagazdálkodási sémát laptopra kell tenni... :W Hihetetlenül el van az ott kalapálva... Szerencsére Vistán már jobb az energiamenedzsment és a kezelése.
    Azért nem lett OFF, mert van benne üres sor. Olyankor minden sort külön OFF-ba kell rakni sajnos.

    (#13700) Keldor papa: Ugyanolyan szar érzés, mikor a proci lábait görbíted el, mert nem jól szedted ki/raktad be a foglalatba, vagy mert bárhol máshol megsérült... Szerintem jobb koncepció ez, pláne, ha általában drágább a proci, mint a lap hozzá.... Mondjuk az AMD gyári felfogatórendszere viszont sokkalta jobb.... Egy álom volt a 720BE-re a gyári hűtőt rászerelni egy barátomnál... Hűtőfelrakás annyiból állt, hogy ráraktad, és egy kis kallantyút elhúztál... :U [link]Igazából ha valaki bénázik, bármelyiket el tudja tolni a háztól.... Bár tény, hogy az Intel féle sérülékenyebb, de ugyanakkor óvatlanabbnak kell lenni, hogy megsérüljön...

    (#13702) Ybron: Hát nem tudom, mi a célod a géppel, de szerintem a legjobb, ha így hagyod, amíg nem nézel alaposabba utána, mi micsoda.... :U Ez így tökéletes! :K Amúgy azért 21X, mert be van kapcsolva az úgynevezett turbo-mód, ami +1-es szorzó, amíg bizonyos határokon belül van a proci. Ja, és a channel interleave az más, a képeken világosan látszik, hogy jól be van állítva a triple channel, teljesen jó az úgy. Sajnos I7-nél a maximális gyárilag támogatott memória az 1066-os, úgyhogy szerintem azt is egyenlőre úgy kéne hagyni, amíg nem ismerkedsz meg a platformmal.... Az AUTO feszültségek használata tuning mellett, illetve az XMP profil alapórajelen is sokszor a hardverre nézve egészségtelen értékeket állít be, nem ajánlom. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák