Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    Sziasztok,


    van egy Neovo K-19 típusú monitorom, ami péntek éjjel látszólag kilehelte a lelkét. Éppen gémeltem, amikor minden hang, szag és robbanás nélkül a kép elsötétült. Kipróbáltam az analóg csatival, ott sem műxik ... a led szépen átáll zöldre, tehát a jelet kapja, de sajna meg sem nyekken. Mivel 3 év garival vettem, van még rá fél év, így előkotortam a garilevelet (Profi szervíz), ahol leíírják, h a monitor nem javítható, hanem csereszavatos. A lapjukon is ez áll a Neovoknál: A készülék meghibásodása esetén Ön felhívja telefonon a központi hívószámunkat (399-04-05), ügyintézőnk időpontot egyeztet Önnel, amikor a helyszínre kiszállva kicserélik az Ön készülékét egy hibátlan eszközre. Csakhogy sajna a K-19 már nincsen gyártás alatt. Az lenne a kérdésem, tudja-e vki, ilyenkor milyen értékben ajánlanak fel cseremonitort, vagy mi az eljárás? Ugyanis ez a moncsi 200k volt anno és az az igazság, h nem szívesen cserélném le vmi bóvlira. Jah, csak a kíváncsiság kedvéért, ha vkinek van tippje, mi lehet a moncsi gondja, az ne tartsa magába! (természetesen a monitor a rossz, nem a vga, kipróbáltam másik gépen is)

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Új hozzászólás Aktív témák