Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    Üdv Mindenkinek,
    2 hete van 1 új kiscicánk, most épp 8 hetes, fóka sziámi (menyasszonyom szerint lehet csokoládé színű lesz na mind1)
    Mivel eddig nekem nem volt sosem kisállatom csak mióta összeköltöztünk ezért nekem ez új dolog.
    A cicával néha nem tudok mit kezdeni és ebben szeretném már régi macskások segítségét kérni:
    A cica nagyrészt 4 dolgot csinál, eszik alszik játszik meg wc-zik...
    Ebből 1el van baj és az amikor játszik mert nem igazán tudja h hol a határ és bizony már úgy néz ki a kezünk itthon mint aki rózsabokorba esett... Harap karmol nekimegy a lábunknak az ajtónak, szinte mindennek és karmol harap stb.
    Ez meddig fog tartani? Meddig csinálja ezt egy kiscica? Most ''méri'' be a környezetét és ha rájön majd h az asztallábat nem tudja levadászni akkor abbahagyja majd? Ha nem vagy addig is mivel lehet egy kiscicát ''fegyelmezni''? Meglehetősen állatbarát fazon vagyok, bántani nem tudom nem is szeretném meg csak az orrára koppintásra gondolok de akkor is Ő fél kg én meg 90 szóval félek h vmi baja lenne, de akkor is meg kellene tanítani h mit szabad mit nem. Leválasztva h hogy mondják 7 hetesen volt aranyos cica csak gyagya néha és az idegeinkre megy...
    Itt egy link, a kép 1,3 mb most nem volt időm szenvedni vele de először kicsibe jön be csak szólok h telefonnal ne kezdje senki letölteni:

    Bővebben: link

    A másik kérdésem lenne hogy most még a hálóban alszik velünk az ágyban és próbáltam már kicsukni de 1 idő után megsajnálom mindig mert nyávog... Amúgy ha elmegyünk itthonról akkor elvan mindig alszik amikor hazajövünk, szóval ki lehet-e csükni éjjelre a hálóból mielőtt megszokja?
    Vettünk neki kosarat is mindig van benne takaró de magától nem igen megy bele, abba hogy lehetne hozzászoktaztni?
    Hát kicsit sok lett a kérdés na mind1 üdv és köszön előre is ha vki visszaír!!!

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák