Új hozzászólás Aktív témák

  • puttputt

    őstag

    válasz madstunt #5604 üzenetére

    madstund: Mindegyikre "ezt" mondják... Elveszem a képfeltöltők "szerencséjét", amelyikre képet teszek, nemsokára lerohad. :DDD Egyébként, azért maradok a hazaiaknál, mert a vezetőikkel lehet kommunikálni - a külföldieknek is írhatnék, de ők már kisebb eséllyel válaszolnának... Pl., tegnap írtam az épp aktuálisnak, válaszolt, ha gond lenne - eltűnnének a képeim -, csak írjak megint, megoldja a visszaállítást valahogy.
    ---Bár a múltkor lepett meg egy ürge (fejlesztő), aki egy óvodás-szintű videót készített a google-domain név regelésről, csak a lényeg nem látszott a videón. Írtam neki, hogy lehetne kissé informatívabb, stb. Fél nap múlva válaszolt, hogy korrigálja a videót és bocs. :D

    Kicker: Az enyém szerintem világcsúcsot is döntött "gyorsevésben". Kb. fél perc alatt képes volt kitakarítani a telire púpozott tálkát. Mániákus örömszerzés volt nála az evés meg az alvás. Ezért jut eszembe mindig Garf.-ról. Ha ember lett volna, már rég "picológushoz"... :)) (Így meg petológushoz? :DDD ) Úgy evett, hogy hallani lehetett messziről a "szájmozgását". :D
    Egyébként, abból tudtuk, hogy kicsit jobban van - egy-egy megfázás, stb. után -, hogy elkezdett rosszalkodni. :)
    Ezért is volt szomorú, hogy a halála előtt pár nappal már nem akart enni semmit. Nála ezért volt egyértelmű jel.

    cherilady: Kényeztesd is el! Nekik 10-15 év alatt "kéne" megkapniuk, amit "nekünk" 60-70-80... éveink alatt.

    [ Szerkesztve ]

    :LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Új hozzászólás Aktív témák