Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz gyapo11 #10853 üzenetére

    Ezért írtam, hogy a kotyogás nem megengedett, ki nem adnék a kezemből úgy bicskát. 1 hónapja volt nálam egy kb. 70 éves, de lehet több is Csatári bicska /közepes szalonnázó/, amit egy lány örökölt az apjától, aki a nagyapjától örökölte, használós bicska volt, nagyon jó állapotban és látszott, hogy figyeltek rá, teljesen lötyögés mentes pengével. Tényleg csak annyiból áll az ápolás, hogy néha 2 csepp olajat vagy kis faggyút be kell juttatni a megfelelő helyre ez kb. 2 perces "munka". Természetesen én is találkoztam már kotyogós pengével ezt nem vitatom.

    Igazad van a bicskákat ápolni kell és az órás példa teljesen jó, mert kinek mi az elvárás egy használati tárgy iránt. Egy Tag Heuer-t is egy életre vagy esetleg több generációnak veszi meg az ember és ha nem sznob, akkor tudja, hogy ez mivel jár. Ugyanúgy szervizelni kell egy olcsóbb autót is, mint egy luxuskategóriájút. Ez a fogyasztói társadalom. Örök szavatosság nincs és nem is lesz sose. :)

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák