Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz Chaser #1193 üzenetére

    ,-D

    a rigók mán csak iljenek .-)))))
    és még meg se köszöni ... sőt .. még oda is rottyant XD izé .... .-////

    ajjj ... én is kivagyok mint a pitsa .... 41 napon át etettem 3 kecskét naponta sarlózva nekik füvet mert nem volt mivel körbekeríteni nekik nagy területet ... aztán múlt szombaton autóztam egyet 50 km-re, 3 falun át, vadhálóért, okostelefon nincs nem is lesz úgyhogy analóg módon papírra rajzolgatva ( hagyományőrző vagyok :DDD ) aztán kaptak 100 m2, most hétvégén meg még 300 m2-t ... útyhogy mosmá én is kecsek szeretnék lenni azon a varázslatos helyen .-))))) amíg le nem pusztíccsák ugye az egészet ... dehát az övék ... azt csinálnak amit nem szégyelnek ... kapnak majd be valami magaslatot, amin tudnak ugrálni, mert most egy szék került be pár percre a munkához, hát egymást lökdösték le-fel róla át meg mindenhova ...

    sok ringló szilva fa van a telken, azokat báthassák nyugodtan ... oszt bántják is ... kérgét annak eszik rendesen ....

    41 nap után a múlt hét hétfő szürreálisnak tünt ... h felkelek, és nem kell a kecsiknek enni adni, hanem csak a disznófókáknak .... azok is mekkora egy karakterek ... hatalmas arcok ... mind3 más-más személyiség-habitus ... Foltos a legcsibészebb .... egyszer annyira követelte a kaját, hogy azt látom a szemem sarkából, hogy a képen is látható fektetett bordásfalon éppen háttal átgördül .... egyszer meg nekifutásból átugrotta .-O ,-DDD XD
    be sz. rás

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák