Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BoB

    veterán

    válasz Krisz1000 #1215 üzenetére

    Igen, ismerős, kukáztam :DDD

    Rugót összefogtam gyorskötözővel hogy gyengébb legyen, az segített valamennyit.

    [ Szerkesztve ]

    You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

  • Darkness

    aktív tag

    válasz Krisz1000 #1215 üzenetére

    azért, mert nem egy igen elterjedt Joy. én is tavaly találkoztam először vele, mivel az előző EVO tűzgombja nem bírta a terhelést. erről írtam bővebben is.
    hogy tovább fejlesztése, az erős túlzás, szvsz. sokkal gyengébb programozhatósága van. és a gombok sem esnek kézre. nem mondom, hogy nem lehet megszokni, de aki előbb EVO -t nyúzott annak ez visszalépés.

    az hogy nem néz ki használtnak, az nem jelenti, hogy nem használták. sajnos olyan anyagból készült, hogy egy idő után saját magát bontja le. öregszik. el kell fogadni. nem mai csirke.

    a tányér alsó része, a rúgó alatt pontosan az idő miatt kezd kicsit akadni. kis szilikon spray. vagy kicsi "olajozás" a két felület közé. lényeg, hogy legyen valami kenés.

    ja és fontos, az alsó kéztámasz alatt van egy tárcsa. annak állítása finomítja a mozgást és a tűzvezérlők érzékenységét.

    Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

  • Darkness

    aktív tag

    válasz Krisz1000 #1218 üzenetére

    igen, végül is, tanul az ember mindig. jobban belemerülve, tényleg a bot részét lehet levenni ha letekered. hogy mi értelme van? arra nem jöttem rá...

    nekem semmi bajom nincsen a rugó feszességével. könnyen "pontosan" mozog körbe-körbe a kar.

    igen, vannak bajok vele, de az állíthatósága a markolatnak az tetszik.
    a kihajtható talpak is, meg a kis csavarozó eszköz ami a talpban van.
    a nagy kilengés a botnak meg, hát, az árhoz tartozik. lehet, hogy kifogtam egy jobb darabot, így ez nem igazán zavaró számomra.

    igen. alapból úgy készül, hogy valami csúszásgátló anyag van rajta. de idővel ez is öregszik. s kezd kinézni úgy mintha valaki dzsuvás kézzel használta volna. le lehet takarítani róla, csak akkor kicsit furcsább lesz a fogása.

    ha hozzá tudsz jutni egy EVO hoz 5K környékén akkor érdemes. sokkal kényelmesebb mint az X. három EVO -m van, csak sajnos mindegyiknek a elsődleges tűzgombja tört el. (3D nyomtatni szerettem volna hozzá, de nem éri meg.)

    egyszóval, hajrá...

    szubjektív vélemény. soha nem volt profi Joy -om. Csak X-Wing, Tie Fighter amit nyomultam velük PC-n (az F-15E Talon minek számít? :) )

    Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

  • Vesa

    Topikgazda

    válasz Krisz1000 #1218 üzenetére

    Sajnos ebben az árkategóriéban, főleg használtan és ismeretlen előélettel, sokkal többet nem lehet várni.

    A tudomány a valóság költészete!

  • Vesa

    Topikgazda

    válasz Krisz1000 #1221 üzenetére

    Egy vezérlőnél a kinézettel lyukra lehet futni, ha jót akarsz magadnak, nem az alapján választasz, hanem minőség és funkciógazdagság alapján. Saitek névleg nincs, de átvette a Logitech és legtöbb esetben változatlan a termék, csak átcímkézték. Viszont ebben az ársávban nem sok lehetőség van, talán tényleg az Evo, ahogy a kolléga említette, ráadásul neki van itt a legtöbb, sok éves tapasztalata vele.
    Esetleg használtan egy T.16000M jó választás lehet, ha kedvező áron ki tudod fogni.

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

  • Mr Chapel

    tag

    válasz Krisz1000 #1225 üzenetére

    Azóta megoldódott. Fura de attól hogy hasznàltam kicsit. Egy nap után "bekopott" a helyére. Most úgy marad ha elengedem is. A középállásból kitolni jobban idegesít. Volt hogy arrébb csúszott az egész gázkar, pedig rendesen le van helyezve. Leginkább még is az a nevetséges 50 centi kábel ami összeköti a két egységet, ez zavar legjobban. Ki akarok alakítani egy kényelmes helyet de az 50 centi nagyon korlátoz. Pláne ha el akarom vezetni a kábeleket hogy ne nagyon látszódjon. Az ennél nem fog összejönni. Lehet beruházok egy x52 prora. Most tűrhető áron tudnék újat szerezni. Amit nem tudok pontosan, mert csak képen videón láttam, hogy a gázkar kialakítása nem olyan mint a hotas x nek. Gondolok itt arra hogy ami nekem elég fontos Eliteben hogy a hátsó ilyen jobbra balra billegő gombok rajta legyenek. Plusz az a két gomb. Ezek a hajó jobbra balra oldalazásához ès fel le mozgásához kellenek. Na ilyent nem láttam az x52 gázkaron ott hátul. Van vmi tekerős cucc, meg egy gomb. Ezek funkcióját nem ismerem. Erről írhatnátok infót hogy ez milyen végülis. Ez meg is határozza hogy beruházzak e egy ×52 prora. Mondjuk előtte akarok időt adni ennek az Elite Dangerousnak is, mert most oké, rákattantam, de egy hónap múlva ki tudja. Meg jön a Division 2 is amit várok.

Új hozzászólás Aktív témák