Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisz1000

    tag

    válasz Vesa #1222 üzenetére

    a nem tetsziket úgy értettem, h mérnök lennék, ha megnézem a nagyfelbontású képeket, és a 10e alatti joyoknál gagyi anyaghasználatot, sorjás fröccsöntött gombokat, ergonómia nélküli designt látok, akkor abból levonok bizonyos következtetéseket...

    azt sem értem, h mi ez h potméterek vannak a joyokban? nekem utolsó joyom gameportos, átlagos cucc volt kb 98ból, és már akkor tárcsás érzékelő volt benne mint a golyós egerekben. évekig bírta a középpont elvesztése nélkül.

    ha jól értem a mai joyok mechanikájánál a legsarkallatosabb pont hogy melyik az ami már finoman lendül át a középponton, valamilyen egymásnak feszített rugók vannak, tehát nem "üt" a középpontban. (a cyborg x üt mint az állat)

    úgy láttam a fent emlitett kbsim belépő joystickja 90 x euróért már tudja ezt, kis rugóerők mellett, kérdés, hogy ennél lejjebb van e árban hasonló

    ezt a t16000-et ki adná el használtan és hol...? azért mondtad h mehet a használt mert mágneses érzékelői vannak, nem potméterek? ilyenkor ez vajon kis rugóerőt is jelent?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák