Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    Topikgazda

    válasz TESCO-Zsömle #820 üzenetére

    Saitek volt a középkategória, hibákkal ugyan, de használható, én x52 Pro-ban utaztam egy darabig, aztán szerettem volna egy Rhino-t is, de olvasgatva a véleményeket inkább letettem róla és akkor jött a varacskos...

    X52-t végül szét is szedtem, mert volt benne az a hülyeség, hogy a két végálláshoz betettek egy "nehezítést", de olyan elmebeteg módon, hogy inkább volt idegesítő mint célravezető. Szétszedtem és kihajítottam belőle azt a kis rugós műanyag vackot, ami ezért a "csodás" funkcióért felelt. Utána úgy járt a throttle mint vajban a kés.
    A szoftvere is ócska volt, ennek ellenére én szerettem. Kényelmes volt a stick és a gázkar is, ráadásul nagyon emlékeztetett az ősrégi legendás TM F16 FLCS-emre még a 90-es évekből amit imádtam, főleg a gázkar miatt. Csakhát a mechanika nem túl acélos minősége okán, iodővel váltanom kellett.

    TM-et nem tudom azok viszik-e akik az alapításkor, de iszonyatosan az jön le, hogy szarnak az egészre. A weblapjukat is képtelenek a kor szintjére hozni, 98-ban voltak ilyen honlapok kb. A termékekről is süt a spórolás, az egész olyan igénytelen lett, -lelketlen, ha szabad ezt mondani- pedig anno nem így volt. Lehet, már ez is Kínai kézen van? :D

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák