Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    Topikgazda

    válasz BoB #812 üzenetére

    "Csak a TM magasztalása veri ki nálam a biztosítékot, holott szerintem egyáltalán nem olyan jók."

    Absolute nem magasztalom a TM-et, egyszerűen azt gondolom (illetve ezek a tények), hogy könnyen elérhető formában (értsd: itthon is kapható, stabil gyártótól, garanciális szempontból egyszerűen kezelhető), asztali, kvázi "konzumer" kivitelben nincs jobb a piacon. Ez nem jelenti azt, hogy nem létezik sokkal profibb, de azokkal nem igazán lehet hasonlítani, mert alma lenne körtével.

    Ahogy az előbbi példámban említettem, ha valaki FSX-hez vagy Xplane-hez keresne yoke-ot, és nyilvánvalóan nem home cockpitet akar építeni, csak néha repülgetni szeretne, akkor annak sem a fent linkelt vér profi replikát emlegetném, mert minek? Ajánlanám a CH Eclipse-t, esetleg a Saitek Pro Flight Cessna Yoke-ot aztán kész.

    "Kb mint a coolermaster, amiért mindenki odavan a hangzatos nevéért, holott más ugyanazt olcsóbban vagy ugyanannyi pénzért jobb minőséget kínál esetenként."

    Csakhogy a Warthoggal szemben nincs ilyen termék jelenleg! A Puma körökkel drágább, eleve Helikopterhez való, nem asztali kivitel, és még sorolhatnám. Egyszerűen nem abban a ligában játszik, amiben a Warthog van.
    Ott nagyjából semmi nincs. Az oroszok is évek óta csak ígérgetik a Throttle-t és a HOTAS verziót, de sehol semmi. Szóval nem jó a Cooler Master-es hasonlat sajnos...

    "csak az a különbség hogy a nyugati fizetésből ez kitelik hobbira."

    Nem csak ez a különbség. Nekem lenne pénzem pl. egy Puma-ra, de így sem cserélném le a Warthog-ot, és nem azért, mert TM rajongó vagyok, hanem mert nem játszom Helikopter szimekkel, és elhelyezni sem tudnám rendesen sehol. Ellenben bármikor lecserélném egy azonos kategóriás -tehát asztalra szerelhető, HOTAS rendszerű-, full fém kivitelű verzióra, ha létezne ilyen, hasonló árkategóriában. De jelenleg nem létezik...

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák